bugün

kendimde gördüğüm vaka.

efendim bundan birkaç yıl evvel, henüz hayatımda her şey siyah veya beyaz iken, hiçbir şeyin ortası yokken yani, şu tip bir kız ister idim:

* tamamen doğal (örnek olarak saçını boyatmayan, makyaj yapmayan, hatta kaşını almayan vs.)
* insanın iç güzelliğine önem veren bikbikbik
* mantık sahibi olan, gereksiz hareketlerden kaçınan
* türkçeyi düzgün kullanan
* aşkım kelimesini kullanmayan falan filan...
* tabii bunların yanında güzel, en azından suratına bakılmayacak kadar çirkin olmayan biri olması gerekiyor.
şimdi düşünüyorum da, biraz aklı başında olan bir erkek zaten böyle bir kızı kaçırmaz. bulmak mümkün değil yani. şimdi ise yavaş yavaş bazı kriterlerimden ödün vermeye başladım. çünkü kendime bakıyorum, öyle bütün kızların isteyebileceği bir tip değilim. elim yüzüm düzgün, çirkin değilim ama yakışıklı sayılmam. en azından bana şu ana kadar yakışıklı olduğumu söyleyen bir kız çıkmadı (annem dışında).

e ben bu durumdayken kusursuz bir kız istemem de abesle iştigal oluyor haliyle. hepsinden olmasa da bazılarından ödün vermeye başladım ben de...
Bulunamayan zaman icerisinde evrim geciren isteklerdir.

ilk 6 ay: kesinlikle sarisin olsun,mavi gozlu hatta okyanus mavisi gozlu. Bittabi 1,75 boylarinda 55,60 kilolarinda olmali,zinhar huyuda guzel olsun,yat diyince yatsin kalk diyince kalksin,icabinda ayagimi yikasin.

6.-12. ay: sarisin olsaydi iyi olurdu ama madem bulamiyoruz beyaz tenlide olabilir.boyuda illa 1,75 olacak degilya 1,55, 1,60 da uyar,sonucta topuklu ayakkabi denilen bisey var.mavi gozlu hatunlar cok dikkat cekiyomus,kahve rengide olabilir.

12.-18. Ay: bu kizlarin kokune kiran mi girdi ya.neyse hata bende imis zaten kritere ne gerek var canim.esmer,kara kasli,kara gozlu olsun.sonucta herseyin caresi bulunmus.bi makyaj,bi lens,bi topuklu al sana hulya avsar.

18. ay ve sonrasi: hic farketmez aga kalbi atsin yeter..
en sonunda "nefes alsın yeter aga" abazanlığına varacak olan kriter düşmesidir.
aman diyelim dikkatli olmak lazım. ne demişler;
"yalnız olmak yanlış bir kalpte olmaktan iyidir."
en sonunda nefes alsın yeter 'e kadar düşer.
kriterle oynadıysan inan içine sinmeyecektir. benden söylemesi. kriterine uymuyorsa yalnız kal, nolcak ki? ölünmez yalnızlıktan ama tahammül edilemez olanı ömrünü yer.
tecrübe şeyetti.
son varan: nefes alsın yeter.
en güzel kızlardan başlanıp ine ine hacı şakir e doğru giden yoldur.
Reina'dan başlayıp Karaköy'de biten yolculuk.
o kadar kriter arama boşuna. yanındayken huzuru bulabileceğin bir olsun yeter.
illa ki kriterime uygun olsun, onun yanında huzurlu olmasam da olur diyorsan seçim senin.
nefes alsın yeter e kadar düşer o kriterler.
' nefes almasın bendekini bölüşürüz.' e kadar yolu var.
abazanlığın tavan yapması durumudur en son evresi nefes alsın yeter ile sonlanmaktadır.
akciğeri olup olmadığını sorgulamaya kadar gelebilir durum vaziyet.
acizlik belirtisi, ancak bir de bu duruma şöyle bakılabilir, kişi kriterlerini çok üst tutuyordur, daha aşağı indirerek daha gerçekçi bir davranış sergiliyordur, bu iyi bir şeydir. şimdi aynaya bakınca kendinden kaçanların beklentisi dünya güzeli ise o zaman bu kriter gerçekçi değildir.
(bkz: sonun başlangıcı)

Gençler benden size tavsiyedir. Yokluktan, yalnizliktan sakin ama sakin kriterleri düşürmeyin. Bide işler ciddiye bindi mi; senin sevdiğim degilde seni seven dengesini iyi ayarlayin. Pişman olmazsiniz. Mantiginizi sakin ama sakin bi kenara birakmayin.
bir şekilde alt kademeyi belirlemek gerek lakin düşmenin de bir sonu olmalı.

(bkz: kasaptan kaburga alıp kadın olmasını beklemek)
Ne kriteri lan ana bir bacı iki gerisine sallarım ben diyenlerin yaşadığı durumdur. Olum azıcık akıllı olun siz kriterleri düşürdükçe çirkinler prim yapıyor.
Kriterleri düşürdükce ancak kaşarlar gelir, bunu unutmamak gerekir.
"nefes de almayıversin canım"a kadar düştüğü görülmüştür. yalnız bunun uygun kadın bulamamakla değil abazanlıkla ilgisi vardır.
kız bulamamak nedir kız aramak nedir hiç tatmadım bu duyguları. niye kız aranır ki. bulsanız sikmiyorsunuz hani ortada bir azgınlık giderme durumu yok. sırf iki mesajlaşıyorsunuz anca erotik muhabbetler edip asılıyorsunuz. bunun için mi arıyonuz kız? lan amk önünüze bakın kız aranmaz istenir ve alınır.
yaşadığım durumdur. kız bulamadıkça artık o kadar ümitsizliğe düşüyor ki insan artık sadece nefes alsın yeter kriterine düşmekten korkuyorum. çirkinde olmasın kriterini sığdırsam bir de kötü huylu ve kezban olmasın bunlaer bana yeter çok yükseklerde değil gözüm.
'ben güzel kız istemiyorum çok güzel kız istiyorum yieağ!'
'güzel kız olsa da olur'
'kız olsa da yeter.'
'nefes alsın yeter amk!'
'aha heykel mi o? nassılda gerçekçi yapmışler ehehe çokda güzel maşallah ehehe'
güncel Önemli Başlıklar