bugün

kız boku erkeklerinkinden daha narindir. gübre olarakta kullanılabilir. nimetten arta kalan lan o.
wsnin kazanacağı bi şey?dir. açıkçası ne olduğunu çözemedim başlığın.
yapılan araştırmalara göre kız bokundaki mineraller erkeklerinkine göre daha fazladır.
ikiside aynı yerden çıkıyorsa sıkıntı yok.
kız koku ws erkek koku diye okudum.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
iki tane v si olan ws alır.
Ws ne hic duymadim oyle bisey.
başlığı açanın liseli olduğu nereden belli?

(bkz: ws)
(bkz: vs)
bok gibi yazılacak birşeyi olmayan gereksiz bir teori. tam bok yani.
3 senelik bir eski sevgilim vardı. Üniversitede haftada 3 4 gün bende kalırdı. Geğirmeli sivilce sıkmalı bir ilişkiydi ama osurma sıçma konusunda hassastık.

Osurgan bir insanımdır, küresel ısınmanın temel sebebi bile sayılırım.

Neyse bir gün 3 çift toplandık vurduk nohuta fasulyeye kolaya, doğal olarak benim bağırsaklar yavaş yavaş alttan yoklamaya başladı. Muhabbet koyu ve herkes bombayı duyar diye gidemiyorum tuvalete bu yüzden sıktım dötü, gaz kaçağı olmasın diye herkesin odalara dağılmasını bekliyorum. 2 3 saat geçti altıma sıçarım diye esprilere bile gülemiyorum derken herkes odalara dağıldı hatunda odaya geçti koştum ben de tuvalete.

Dötü yasladım soğuk klozete, süreci hızlandırsın diye sigaramı yaktım, fayansa değmesin bokumuz temizlemesi zor diye suya nişan aldım. Sesi bastırsın diye musluğu ve telefondan şarkı açtım bekliyorum malın gelmesini.
Merminin yavaş yavaş namluya yürüdüğünü hissettim. Tecrübelerime dayanarak bu sefer ki fazla desibelli olmayacak sanırım diye hafif gaza bastım. Ancak işler o an da ters gitti. Gaza bir an da fazla yüklenince banyo da yankıya müsait olunca benim mini ses bombası evin tüm odalarından hissedildi üstüne bir de klozet tıkandı. O an sıçtığımı değil doğum yaptığımı düşündüm çünkü çıkan ürün kesinlikle bok değildi farklı bir yaşam formuydu abi filan bile diyordu.

Tüm temizlenme süreci sonunda hatunun sesi duyduğundan emin olarak utana sıkıla odaya girdim.(ki kendisi çok temiz sıçan bir insandı; tuvalete o girdikten sonra nezaman girsem hiç koku veya bir iz bırakmazdı.)
Güler dalga geçer diye bekledim ama hatun tam bir poker face gibi durumu çaktırmadı mışıl mışıl uyudu.

Kızla daha sonraki sohbetlerimiz de dayanamayıp ya o gün durumu nasıl da çaktırmadın teşekkür ediyorum dediğimde sadece rica ederim diyen sevimli bir tebessümle karşılık vermişti. Bir kaç ay sonra da benim yüzümden ayrıldık.

Hikayeyi anlatırken, hatun kişiyi özlediğimi farkettim belki de bu yüzden hikayeyinin sonunu çokta güzel anlatamadım. Ben en iyisi mesaj atayım. Güzel ilişkilerinizin içine sıçmamanız dileğiyle.

Esen kalın.
bok rengi vs gene bok rengi...
Kiz boku pembedir. Uzerinden dumanlar cikmaz. Erkek boku bildigin boktur.
güncel Önemli Başlıklar