bugün

Dışarıda kalmış arkadaşına evini barkını açan adamdır. Koca adamdır
bir yemek yaptım parmaklarını yersin, sensiz boğazımdan geçmedi, buyur gel allasen.
bir cinsel romantizm için hazırlık yapma.
abazalik.
gel sana bi attırayım diyenden daha kibardır.
romantik abazadır tüm duyguları yaşar amma yaşatır mı bilinmez.
bu anı kollayan insandır, kız arkadaşı da farkındadır.
olgun , aklı başında , ne istediğini bilen erkektir.
ev boşsa ve kız eve çağırılıyorsa pekala kız da eve neden çağırıldığını bilmektedir. yoksa romantizm miş bilmemneymiş bunlar pekala dışardada yapılır.
ve hatta neden kız burada saftirik rolünde olmaktadır bu da garip.
bilakis kız arkadaşım soruyor "ev boşalınca hemen ara geleyim" diye.
kızlar da insandır , pembe sıçmazlar , hormonları , ve kullanıma elverişli organları vardır.

ayrıca bilinmelidir ki kızların erkeklere göre yalnız başlarına yapabilecekleri eylemler çok kısıtlıdır. dolayısı ile akılları sex e daha çok çalışır. daha sevişken ve isteklidir ler.

bir erkek , 25 yaşında. işi var , çalışıyor. / ya da çalışmıyor.
-eve gidip tv izleyebilir.
-pc den zibilyon tane çoğu erkekler için hazırlanan yabancı dizi formatından birşeyler bulup bütün gün onları izleyebilir.
-pc de oyun oynayabilir.
-sevişmek isteyebilir.

ki görüldüğü gibi sevişme olayına %25 lik bir oran kalıyor.

bir kız , 25 yaşında . işi var çalışıyor / ya da çalışmıyor.
-eve gidip tv izleyebilir.
-sevişmek isteyebilir.
ve görüldüğü gibi kızlar için sevişme oranı %50. evet. ya tv izliyordur yada sevişiyordur bu kadar basit.

nedenine gelirsek;
-kızlar netten dizi aramazlar (%99 böyledir bu).
-pc de oyun falan oynamazlar (%99 diyorum.)

kısacası kendi başına birşeyler yapamayan kızımız , sevişmek isteyecektir.
Edebi cümle kurmasını öğrense iyi olacak kişidir.
evcilik oynamak için prova zamanıdır. genç erkek çok heyecanlıdır.
çokta şaşılması gereken durumdur. ben her canım istediğinde sana haber veririm sen evi toparlarsın gelirim diyen kızlara da şahit olunmuştur sonrasında kendinizi tecavüz mağduru gibi hissettirenler vardır.
bu sıcakta dışarı çıkmak istemeyen insandır.
safiyane duygularla arayıp, ''ev boş, gel romantik anlar yaşayalım.'' diyen kişidir.
temel bi gün fadimeye ''akşam ev boş bize gel'' demiş. fadime giyinip süslenip temele gitmiş. kapıyı çalmış çalmış açan yok. ev cidden boşmuş.

3 sn sonra gül:D
telefonu alan kız konuşmadan sonra şöyle bir şekle bürünür http://img152.imageshack....6/img413eab7adfef8ax0.jpg
aşkı doruklarında yaşayan insandır kendisi. (bkz: eve kız atmak)
kızların sevişmek isteyebileceklerini düşünmeyen kimselere göre tuhaf olan davranış. halbuki kız arkadaşınız, evinizin boş olmamasından dolayı yakınıyor olabilir. boşalır boşalmaz da müjdeli haber vermek için bu cümleyi söylersiniz.
hemen tepki gösterilmemesi gereken erkektir. kız arkadaşı evvelden arayıp ev boş mu diye sormuş da olabilir. masum genç de bu haberi kendisine iletmektedir.
kısacası ''evde kimse yok gelde bir sevişelim'' demeye çalışan insandır.
bana gel seni duduklemek istiyorum ve ev musait demek isteyen erkektir.
thaf olan şey karşı cinsten iki insanın her ikisinin veya birinin cinsel duygular beslemesi midir ki sözkonusu kişiler arasında içgüdüsel olarak karşı cinse duyulan ve aşk adı altında ifade edilen erotizme dönüştürülmesi amaçlı bir ilişki varken. kız arkadaşına ev boş gel sevişelim diyebilen erkek ve içinde bulunduğu ilişki güzel, rasyonel ve üyelerini kandırmayan bir ilişkidir. aferin. savaşmamak, sevişmek lazım. yolda gördüğümüz taylı veya etekli kadın veya kızlara yönelik garip fantaziler kurgulayacağımıza evlerimiz boş olduğunda kız arkadaşlarımızı davet etmemiz daha mantıklı gelmektedir her nedense. ya da ben çok sapık zihinliyim.
kız arkadaşın gerçekten arkadaş olan kız arkadaş, erkeğin de kız arkadaşına ev satmaya yada kiralamaya uğraşan bir emlak komisyoncusu olabilme ihtimalinin de olabileceği önermedir.
kız arkadasın eve gelme durumunda şiddet içerikli görüntülerin başlayacagına haberdir.
+ hayatım ev boş, annemler gitti!
- eee?
+ ee si ne ya, gelsene işte..
- n'apcaz ki?
+ ben salonun ortasında takla atıcam sen de izlersin..
- aa yapma öyle şey, bi yerini kırarsın amaa!
+ kaderimi sikeyim ben ya(içses). ya ne taklası necla saçmalama.. otururuz işte, başbaşa oluruz!
- hep başbaşayız ya işte, cafede filan da gelmiyo kimse yanımıza zaten!
+ ya o anlamda başbaşa değil.. bişeyler yeriz beraber, film izleriz.. anlasana yaa!
- sinemaya gidiyoruz ya film izlemek için, evde neden izleyelim ki?
+ öeeeh yeter ama necla ya, gelcek misin gelmicek misin?
- dediğin her şeyi dışarda da yapıyoruz, evde daha özel napcaz ki geleyim?
+ sevişebiliriz mesela! illa açık açık söyleticeksin yani.. ömür törpüsüymüşsün ya!
- terbiyesiz fırsatçı!

dıt dıt dıııt!

+ şaka yaptım necla, ne sevişmesiymiş? ben elimle idare ederim sen yeter ki küsme bana.. necla? necla orda mısın? ses ver bi..

artık aşmış bir ilişki sahibi insandır.
abazanın önde gideni olarak tabir edilebilir bir erkek türü.
güncel Önemli Başlıklar