bugün

Genelde henüz tanımıyorken hoşuna gider tanıyınca açık giyinmesini istemezsin. Tamamen dengesizce ve gereksizce bir davranış biçimi.
Bunlarda ki genislik konya Ovasında yok.
kişi hürdür istediğini giyer buna karışamazsın. tabi sen de hürsün bu durum seni rahatsız ediyorsa ya yol bulunur ya da yol alınır.
Tarz trend Moda çağdaşlık medeniyet demokrasi özgürlük filan geçiniz bunları. Yemişim hepsini. Kadın dediğin doğru düzgün giyinecek o kadar. Bizde böyle.
Gavatist platinium tarifesine sahip olmaktır.
cehapeli zamanın modern çağdaş bir beyfendisi olma ihtimali kuvvetlidir.
açıklıktan kasıt ne ? açıklık göreceli birşey . ben yanındayken istediği gibi giyinebilir . ama ben yokken cıx ıggı yok yok olmaz .
Evlenince cuckold denilen şeyden olur böyle adamlar.
modern dünyada kadınların dekolte giymelerine karışan adamın o dünyada işi olmaz. onları bi zahmet afganistan´a alalım. kuzey pakistan da olur, orada da saçını gösteren kadınları kırbaçlıyolarmış, bu tiplerin türkiye´nin ekmegini suyunu tüketmeye hakları yok...

gavatmış...

istanbul´dan moskova aktarmalı uçak var kabil´e...fiyatı da pahalı diil yani, hemen bugün tası tarağı toplayıp afganistan´a gitmek gayet iyi bi fikir bence.
Ortamdan ortama farklılık gösterecek durum. Nasıl giyinmesi gerektiğine kız arkadaşım karar verir. Bana soracak olursa ortamdan, ortama farklılık gösterir. Kimi ortamda dekoltenin zararı olmazken, kimi ortamda yiyecek gibi bakarlar.
Evinde bana giyinsin mümkünse. Elin adamının kız arkadaşımı beğenip, onu hayal etmesi hoşuma gitmez. Hoşuna gidenlere saygı falan da duymuyorum.
Öncelik kız arkadaşımın kararına bağlıdır. Ancak benim fikrimi istese ortamdan ortama giyinmesini tercih ederim. Bazı ortamlar vardır, biraz açıklık olsa bile yiyecekmiş gibi bakarlar. Bazı yerler vardır ne kadar açık giyinirsen giyin saygı duyarak ortamlarına bakarlar.
Karısı değilmiş sevgilisi değilmiş..

Kız arkadaşı imiş adamın..

Yürübe koçummmm...
Güzel bir kız arkadaşı olan birinin gayet doğal isteği. Gavatlık falan değil. Kendine guveni tam olan erkektir. Bunu boyle dile getirmekte taşak ister. Destekliyorum.
açık giyinicek tabi dekoltede giyinebilir fileli çorapta giyebilir istediğini giysin beni ele güne rezil etmesin.
gavatarlık. bende bu tipleri duyunca hep şu tepki olur. ''Allah Allaaah nası yaa."
bu ülkede olmaz insana öyle bir bakıyorlar ki sanki yiyecekler beni bu ahlaksızlık rahatsız ediyor.
güncel Önemli Başlıklar