bugün

Bir adım ötesi vurdurmak olan davranıştır.
valla benim ehliyetim yok. muhtemel sevgilim bi zahmet alsın beni evden. gözüm bozuk lan napiim. ben de ne pis biriymişim lan.
çok zengin bir kız arkadaşım vardı 19 yaşında bmw sahibiydi şükürler olsun o araba sürerken bir kez binmişliğim yoktu hatta bu yüzden ayrılık aşamasına gelmiştik tabi ki bir şekilde ayrıldık. hoş bizimkilerinde bana bmw filosu dizecek gücü vardı o zamanlar ama şükürler olsun eşşekler gibi çalıştırarak ekmeğimi kazanmayı öğrettiler. tek çocuk olmama rağmen.
Femdom.
Bunun bir de hello kity temalı smart fortwo ile alınan erkek modeli vardır ki işte o içler acısı, türlü dertlere gark ettiren er kişi tipidir.

Geçen gün yolda yürüyoruz, millet iftar derdinde, arkadaşlarla biz de oturalım da iki çay içelim, muhabbet edelim diye bir kafeye girdik. Evet k ile kafe. Derken içeriye bir grup girdi, belli iftar yapmışlar, sonra da bir şeyler içmeye gelmişler. Bizden birkaç masa öteye oturdular. Etrafa bakıp, arkadaşlarla dalga geçerken bir karmaşa oldu, eline telefonunu alan bir kız kalktı, gitti. Biz de yine gevezeliğe döndük. Her neyse içeride sigara içilmiyor, çıkıp biraz vücuda kanserojen alalım dedik. O an, o müthiş manzara ile karşılaştık. Caddenin karşı tarafında bir araba var, minnacık. Pembeli, simli bir şey. Gözlerim de bozuk, miyop. Merak ettim biraz yanaştım. O bozuk olan gözlerim affedersiniz bir de üzerine kanadı. Hello kity temalı bir smart fortwo'nun sürücü koltuğundan az önceki hanım kızımız inerken, yan koltuktan ise bir adet beyefendi iniverdi. Az önce yaşadığım Şoktan mı, yoksa kendi mallığımdan mı, dona kalmışım. Arkadaş dürttü, ne bakıyorsun ody millete diye. Halis gördüm herhalde dedim. Tekrardan kafeye girince durumun katı bir gerçek olduğunun farkına vardım. Aydınlandım.

Olayın üzerinden takribi bir hafta geçti. O gün bu gündür arabası olan kadın konusuna soğuğum.
direk ezikliktir.
şaka lan şaka bana ne ameke.
bayram temizliğine bekliyoruz.
güncel Önemli Başlıklar