bugün

Masallar çocukları uyutmak için okunur
Kız tavlamak için değil.
Arkadaşlar, kimse kendini kandırmasın. Erkek abartır, kadın siler. Biri gücünü abartır, öbürü geçmişini törpüler. Uyum içinde olmak da budur zaten. Aksi taktirde iki tarafta tatmin olamaz.
dürüst erkektir, maalesef büyük bir çoğunluğu çanakkale savaşı'nda şehit olmuştur.günümüzde pek çoğunun erkekliğinin tek ispatı mavi nüfus cüzdanlarıdır,evlat olsa sevilmezler.
Kız tavlama sanatının inceliklerini bilmeyen looser'dır.
(bkz: hayaller aleminde yasamak)
olmayan erkektir.
zira *hepsi masal okuyor.
fabl okutacak olandır.
(bkz: sevgilisi masal okumadı diye onu aldatan kız)
maço erkekdir. aslandır, kaplandır. içinden gelen tüysü efeminen sese kulak vermeyendir.
kendi ruh yaşıtında bir sevgiliye sahip olan erkek.
sevgilisiyle evlenince, ona kül kedisi çilesi çektireceğini bilen erkektir.
+ evimiz de olcak, panjurumuz da ayten.. pembe mavi artık allah ne verirse..hatta...
- ya bırak fethi, bana masal okuma.. çadır kurulmuş, niyet belli.. bitirek de gidek işte!
+ öff iyi tamam eğril hadi!
- eğril ?!?!
+ amaaann domal işte be.. akıl mı bıraktın bende
- e hadi eğrildim, gir bakalım.. eğrilmiş! öküz seni ya!
+ yaa güldürmesene be!
- bu geceki hikayemiz " kırmızı başlıklı kurt " yavrum.
- hee tamam, ee şey bu kurt, kız! allah allah tanıdık gibi.
- tabi yavrum tanışırsınız, renkli takılıcaz bu gece.
- aa böyle alice harikalar diyarı gibi mi totişkom.
- tam isabet, gittim bu geceye özel aldım prezerv.. öhöm masal kitabını.
- çok heyecanlıyım, çok tüylerim diken diken...

yine de sonrası için köprüyü çekelim (bkz: #2953146)

devamı gelecek...
masal fantazisi olan yazarların varlığına ibretlik bir işaret olan erkek şahsiyettir. ben sanırdım ki sadece sadri alışık hatunlarla pişti oynar diye yatakta ama sen o ruhu yaşatıyormuşsun. bak! her ne kadar sen bu işi ciddiye almamış olsanda sevgili masal okumayan erkek modeli! sonuçları katlanılır, eğilinip bükülünür gibi değildir.masalsız yaşayamayan kadınlar var. bende zamanında kütüphanelerde yatıp kalkardım yeni bir masal öğreneyim diye, sevgilimle birbirimize masal anlatarak yaşayalım diye aşkımızı.

ne yarram işse artık bu! masal anlatmıyorsun diye ilişkin güme gidecektir. sen terk edileceksindir. üzüldüm senin adına masal anlatmayan erkek. ama sen üzülme! illaki gün gelir "kadın" a rastlarsın. o zaman masallar yaşarsın.

(bkz: öptüm)
(bkz: bunun okuyanı da mı varmış)
evcilik mi oynuyoruz lan ? diyen erkektir.

günün sözü: bir masala kanacak hatun,hatun değildir. oyle hatunun. neyse.
uyutmak için içki bardağına ilaç atan modeldir. işini sağlam yapar garanti kapsamında çalışır.
ondan sonra "niye aldatıldım" diye kendini dağa taşa vurmaması gereken modeldir.