bugün

erkek arkadaşı ile yaşadığı cinsel deneyimini yakın arkadaşı olan kıza anlatan kızdır. rahat ve özgür bir yapıdadır.
herhangibir cinsel deneyim yaşamış çoğu kız anlatır. anlatıkları kişilerde sevgililerine anlatır. *
(bkz: normal kız)
kesinlikle kızların çoğunluğunu oluşturan gruptur. benim ki yapmaz demeyin. o da yapar.
arkadaşının çenesi düşük değilse sorun olmaz. çünkü bu tür konular konuşulduğu yerde kalmadılır.
erkek erkege yapilan moda ve sanat muhabbetleri (!) gibi normaldir.
+ beni bir domalttı.
- mavi ekran.
eskiden ayıp sanılan şeylerin günümüzde hava atma aracı olarak kullanıldığının kanıtıdır.
bi atışta 9 posta
nah yaparsın lan
sadece anlatılmakla kalınsa ooo, uygulamalı istiyor yeni nesil.
(bkz: anne ben lezbiyen oldum) *
yanlış yapan kızdır. anlatma, çünkü öyle bir an gelir ki bu sana çok büyük bir dert olarak döner. bırak gizli kalsın.
kocam beni şöyle düzdü böyle düzdü diye anlatmalıdır. utanmazlar. kocalarının şeylerini konu malzemesi yaparlar. ama erkeklerde bu yoktur.
olagan bir durumdur. cinsel organi disari dogru gelismis olan tur nasi anlatiyosa, iceri doru gelisen tur de gayet rahat anlatabilir.
erkekler nasıl ki "karı-kız" muhabbeti yapıyorsa, kadınlar da böyle muhabbetler yapıyorlar efenim. şaşırıcak bişey yok, hem eğlenceli de.
özellikle altın günlerinde. anlatırlar hep böyle şeyler. bizim herif dün üste çıkmamamı söyledi gibisinden.
anlatan kızlar vardır. her bir boku konuştuğunuzu biliyoruz da;

Eee bunu da anlattınız diyelim ne kaldı hayatınızda saklı olan, özel olan ?
her konu gibi telefonda yüzeysel, biraraya gelince ayrıntılı olarak yapılan eylemdir.
Daha çok erkeklerde olandır.ama erkeklerin çoğu yalan olabilmektedir !
kadınlar kocalarıyla olan ilişkilerini anlatırlar. ama erkekler orospularıyla olan ilişkilerini anlatır.
hiç bir erkek -akşam karımı şöyle düzdüm şu pozisyonda iki posta kaydım demez. manitasını nasıl becerdiğini anlatır. ama kadınlar fuck bodyleriyle olan ilişkilerini ulu orta anlatmaz. en samimi arkadaşlarına kapalı kapılar ardından anlatır. ama kadın milleti kocasıyla olan ilişkiyi anlatır.

fi tarihinde ortamın birinde yeni evlenecek bi kız vardı. diğer kız arkadaşları toplanmış gülüyordu. içlerinden biri -en ince ayrıntısına kadar anlatacaksın - dedi ve gülüştüler. ve bu kızlar orospu değildi.
Yalnis davranistir. ben bir kiz olarak asla baska bir kiza anlatmam bu durumu. Ona ne? Ne ilgilendirir benim yatagim onu? Veya onun erkek arkadasi kimin umrunda. Hersey yerinde olup biter. Dillendirmeye gerek yoktur.
bilgi paylaştıkça çoğalır mantalitesiyle hareket eden kadındır.
bunun bi de erkek arkadaşına anlatan cinsi vardır ki onun amına koyim ben.

hadi kız neyse de erkek la bu. "halil bana şöyle, böyle yaptı." diye başlar kaltak. bunu 3 kişi sikiceksin ki bi daha kimseye bi şey anlatamasın.
Kızlar bu durumu erkekler gibi bir övünç olarak görmezler, bu yüzden de anlatmaz, saklarlar. Eğer bir kız arkadaşına cinsel deneyimini anlatıyorsa artık onlar arasında yapaylık duvarı ortadan kalkar ve gerçekten sırdaş olurlar.
nefret edilesi, normal karşılayanı da ayrı bir gebertilesi durumdur. o sevişmeyi anlattıktan sonra kız arkadaşınızın sevgilinize hangi gözle bakacağını sanıyorsunuz? ulan seni ilk günden satışa çıkarır. bir gün onu hoplatırken basarsın. demedi deme. bizzat yaşatmışımdır. oh olsun zilliye.
erkeginden aldigi kuvveti uzerinden atamayip ayni gazla kizda pili bitirmek isteyen cinsin ayip hali.