bugün

insanı sevgilisinden soğutabilecek olan durumdur. sürekli 'aşkitomm beni yine lavaboya götürseneeeğğğ' derler ve sinir bozarlar. tuvalete lavabo demeleri de ayrı bir durumdur.

bir de eğer yoldaysanız gideceğiniz yere yaklaşık 2 saat geç gitmenize neden olur bu hatunlar çünkü her benzin istasyonunda durmak isterler...
aslında çişi gelmemiştir. 4 saat içinde 8 kere gidilen tuvaletin 7'si aynada makyajına yada kendine bakmak içindir.
Her şey olabilir, insan heyecanlandığında genelde olan durumdur ki bu da sizinle beraber olduğunda çok heyecanlı olduğu anlamı çıkar ki bu insana kendini güzel hissettirir.
Diğer türlü bulunduğunuz ortamda sürekli bir şeyler içiyor olabilir.
Olabilecek başka bir durum ise sürekli birilerinin önünden geçip sizi onlara fark ettirmek istiyor olabilir. ah kızlar.
sidikli naciye ile beraber olduğunuzu gösterir. ama sabah güneşi yüzüne vurduğunda güzelleşir bu kız arkadaş, üzülmeyin.
sistit olmuştur. sabırla çiş tutulmalıdır.
günde 48 kere işeme sonrası mineral eksikliğinden öleceği için, fazla uzun ömürlü bir ilişkinin hanımı değildir.
belki hamiledir ve hala farkına varmamıştır. muhtemelen aldırmak için çok geçtir.
o kız arkadaş bendim sevgilim ile cümleye bodoslama bir giriş yapalım arkadaşlar. evet o benim. ama nedense hep sevgilimin yanında çişim geliyor. heyecandan sanırım ulan o kadar zamandır birliktesiniz daha ne heyecanı çörüşmüşsünüz siz demeniz lazım ama nafile idrar yollarıma söz geçiremiyorum efendim. erkekleri kızdıran şey tuvalet kapısında beklemek olsa gerek. ne var canım memleketi fethetmiyoruz ya işeyip geleceğiz iki dakika beklediği için sinirlenip sonra böyle başlıklar açıyorsunuz.
çekilmez büyük derttir, usandırır ve bıktırır.
Süzenek mi lan bu diye insanın içinden geçer.
idrar torbası küçük olabilecek kızdır.
Arkadaşimin içinde bulunduğu durum.

Sevgilisi olan kız da arkadaşim. Hakkaten yarım saat kırk dakika geçince kız cisini yapamadi diye huzursuz oluyor...
Hayır sisko da kız. O kadar çiş yapmaya incecik kalmasi lazım ama yok yani.
prostatı olan kızdır.
tuvalet gizli gizli telefonla konuşmak için en ideal yerdir.

edit: buna mesajlaşma, facebook filan dahil. hani sevgilisinin önünde digodink digodink yazsa kim o ? sorusuyla karşılaşacak dikkat çekecektir. bu yüzden wc biçilmiş kaftandır. nerden mi biliyorum eski erkek arkadaşımdan tabi ki.