bugün

istedigin kiz arkadasin telefon numarasini vermemesidir.
Dun basima gelmis olaydir. Ayni dershaneden bi kizla kutuphanede karsilastik, ama tanismiyorum surekli goruyoruz falan birbirimizi ben oksurunce donup bakti aa merhaba dedik oyle nasilsin napiyosun ayni masaya oturduk. Sonra bir gun gecti iki gun gecti uc gun gecti kizla ayni masada ders calisiyoruz, sohbet muhabbet soru cozuyo bana falan. Kahvaltiya cikiyoruz, yarin 12de gelicem ben buraya falan diyoruz. Baktim olmicak boyle 3. Gunun sonunda ya sey pazar yarinda haberlesiriz pazartesi icin numarani versene dedim, suratima bakti uzgunum seni cok iyi tanimiyorum dedi ve gitti. Daha oncedende uzattigim krakeri almamisti, tanimadigin insanlardan bi sey almam diye. Göt gibi kaldigim andi, karsilasamiyoruz su an. Mna koyim facebookuda yok.
Kizla 1sene boyunca her gun karsilastik nerdeyse, ufak atismalarimiz bile oldu, ortak arkadaslarimizda var.
kız arkadaş ise vermemesi anormaldir . Eğer yeni tanışılıp dan diye numara isteniyorsa telefonu kafamıza yemediğimize şükredip ortamdan uzaklaşılması gereken durumdur .
(bkz: kızlar neden vermez)
kafaya takmamak lazım, her çeşit insan mevcut.
belki de telefonu olmadığı içindir. dershaneye gidenler daha bebedir. ailesi de çocuk oyuncağı mı lan telefon diye almamıştır belki.
--spoiler--
tanımadığım insanlardan bir şey almam.
--spoiler--

dershane sbs öğrencileri için.. miydi? öyleydi, öyleydi de. öyleydi?

hergün kahvaltıya çıktığın, aynı masada ders çalıştığın "arkadaşına" telefon numaranı vermiyorsan, içinde bir art niyet vardır zaten. arkadaşının uzattığı krakeri böylesine saçma bir yanıtla geri çeviren kafada biri numarasını verse ne olur, vermese ne olur.

"ben zor kızım yaniii" modunda takılıyordur muhtemelen. üstelik tanımadığı insanlardan bir şey almaması onu da da değerli kılıyor. aferim zor kız, bir numarasın. en birinci sensin. *
(bkz: içine uyku hapı atılmış kraker)
o kadar soru çözmüş ve kahvaltı yapmışşınız ama güven vermemişşin kızcağıza. *
tanımadığımız insanlardan bir şey almadığımız yaşlar sek sek veya yakartop oynadığımız yaşlar değil miydi ya?
olmadı bir sigara yakar mutluluk dileriz