bugün

kendi eline aşıktır belki.
Şu uzun uzun yazanın ilk kısmını okudum da ya siz nereden buluyorsunuz bunları?
Çevrenizdekilerin hepsi orospu mu böyle? Şahsen tanıdıklarım arasında Şu anlatılan ya da uydurulanlara uyan tek bir kişi bile yok. Red pill saçmalıklarını okuyup gaza gelip sallıyorsunuz sanki.
ilişki dediğin şeyin erkeğin kul köpeğe dönüştüğünü düşündüğümden hiç bulaşmıyorum. çok fazla sorumluluk çok fazla beceri istiyor bu ilişki denen nane. fazlaca ilgilenme, şımartma, para harcama, düşünme, sürprizler yapma, sorunlarıyla ilgilenme, psikolojisiyle ilgilenme, çözümler arama, çözümler üretme, sorunlarını çözme, maddi bir milyon işle uğraşma, evlilik sürecinde bunların yanında çok çok fazla sorumluluk, kızın ailesine karşı 'görevler', hukuken kadının yöneten ve sözü kabul gören erkeğinse yönetilen ve sözü geçmeyen olması, kadının istemediği şeyin veya şeylerin asla yapılamaması ve yapılması durumunda kadının isteğiyle erkeğin hayatının bitmesi(boşanma).
sorumluluktan kaçmak değil bu, ilişkinin aşırı bir sorumluluğu erkeğe yükleme durumundan yakınıyorum ben. kadının erkekten çok fazla beklentisi var. bunu okuyan sen, sor bakalım anana, babanla flört döneminde van kahvaltılar, sinema tiyatro gösteri ısrarları, son model teknolojik cihazın aldırılması(günümüzde ıphone 15pro max), satın alınmış ev, son model eşyalar, lüks bir araç, van kahvaltıları, evden alınıp eve bırakılma istekleri, üstüne başına kaliteli şeyler alması ve ona da hediye etmesi, sık sık dışarıda abidig gubik yemeklere dünya paraların ödenmesi vs vs vs istemiş mi? sorun ya. anananız diyecek ki, sadece sevdik birbirimiz gerisi de oldu işte...
bugün öyle değil. adı üstünde ya genç kızların hayali beyaz atlı prens değil mi? bak 1-prens olacak, 2-beyaz atı olacak... ohooo. e sen? ilişkinin dişi tarafı olarak sen? prenses misin beyaz köşkün mü var ne var? hiç. dişisin sadece. dişi olman yetiyor. günümüzde beyaz mercedesli varlıklı prensini beklerken senin neyin var? erkek sana dünyaları sunsun tamam peki. sen ne sunuyorsun tam olarak? allah aşkına söyleyin, erkeğin yatak keyfi dışında ne sunuyorsun, ne sunabilirsin? erkeğin hayatı dörttü de sen onu dokuz yapabilecek misin? bunu nasıl yapacaksın mesela? ne mezunuzun? çalışıyor musun? ne kadar kazandığını geç ne kadar biriktiriyorsun? neye sahip oldun? mesela senden 3 kat az maaşlı erkeği ''sevecek misin?'' dürüst ol, sen müdürken asgari ücretli olan dünyalar tatlısı beyefendi sadık erkeği sevecek misin? hayır.

her kadın prensestir... e iyi. prens bulacağım derken otuzunuza gelene kadar 100 erkek yakınen tanıyıp kendinizi parçalatmaya devam edin. ne psikoloji kalıyor ne güzellik. neden? güzel olacağım diye daha çocuk yaşta suratınıza badana yapmaya başlıyorsunuz çünkü.
neyse...
kız arkadaşı olan ezik piç kendisiyle uğraştığına göre umursanacak bir özelliği vardır.
kız arkadaştan kasıt sevgili ise siki olmadığından değil tercih sebebi de olabilir. normal manada arkadaşsa kasıt muhtemelen psikolojik sorunları vardır şakirtlik gibi.
(bkz: Ezik miyim lan ben) sorusunu sorduracak olan hadise.
kız yoksa genelev için parası dahi olmayan piçtir,babasının eline bakar utanmadan.
güncel Önemli Başlıklar