bugün

kızlar için eli öpülesi erkektir. erkekler için lığt erkek statusüne giren ince ruhlu şahsiyet.
çok keyifli anların olucağını bilen erkektir. o anda edilen muhabbet, sevgilinin doğal hallerini görmek..muhteşem bişeydir.. yaşanmalıdır..
süper light olmaya razı olduğum durumdur.tek kokusu yakınımda gezinsin yeter.
edit:hatta evlenince o'nun yerine ben yıkarım bulaşıkları.verip vermemesi mühim değildir şahsıma.
daha kız arkadaşı ona vermemiştir. * o da köprüden geçene kadar ayıya dayı derler taktiğini uygulamaya koymuştur. başka açıklaması olması imkansıza yakındır.
gecen hafta yaptim. annemden utandim. normalde evde elimi surmem. bu kizlar var ya bu kizlar ah bu kizlar. insana her seyi yaptirirlar iki opucuk icin.
eğer kız arkadaşı verecekse çamaşır bile yıkayacak erketir. çakaldır. beğenilip göze girmek ister. şahsen imanım gevriyo bulaşık yıkarken. ama daha tık yok o ayrı.
hayat arkadaşı olarak rahatlıkla seçilebilecek erkektir. tekrar aşık olursunuz. uzakta olduğunuzda onunla bulaşık yıkamayı bile özlersiniz. * bir de sen bırak ben yaparım diyorsa ve öyle farklı amaçlar için yapılmıyorsa tadından yenmez. (bkz: aşk kabarması) *
yardımseverdir, her eve lazımdır.
-kız zihniyet abla ben yıkıyorum, zahmet etme sen
+ay n'olacak kız iki elden çabucak bitiriveririz
(bkz: yok öyle erkek)
-bitanem sen yıka ben durularım
+peki bitanem

sevgilinin elini soğuk suya değdirmemek
eğer her şeye karışan bir sevgilisi varsa bu erkeğin, burnundan gelecektir o yıkadığı bulaşık.

güya sevgilisiyle romantik anlar yaşayacaktı. köpükleri onun suratına savuracak, kızın burnuna pıtı pıtı yapacaktı. bir müddet böyle cilveleşekler sonra da hatunu mutfak masasına yatırıp... öhöm! fantaziye bak!

fakat gerçekte ne olur? yalap şalap iş yapmayı sevmeyen kız, erkeği delirtir:

-öyle yıkama, şöyle ovala, kirli tabağı bık bıkla temizi şurada hıd hıdla! hödö hödö...
-...

hayal kırıklığı.
lightlıkla ilgisi olmayan her insanın yaşaması gereken düşünüldükçe tebessüm ettiren durumdur. beraber sofra hazırlamakta cabasıdır.
* kukla şu tencerenin dipi tutmuş, o güçlü kaslarınla şunu ovalar mısın ?

- bak vermeyeceksen uğraştırma ?

* neyy?

- şey diyom tencereyi diyom ver diyom.

* aşkımsın

- canımsın.
(bkz: aşk her şeyi yaptırır)
-aşkım madem bulaşıkları birlikte yıkadık şimdi de birlikte duş alalım olur mu?
+hayvansın rıza!
kız arkadaşı ile sadece cinselliği ya da cafedeki hesabı değil, gerekirse bulaşıkları da paylaşan erkek zihniyetidir. olması gerekendir, yapılmalıdır. fakat, "sen otur aşkım, ben hallederim" diyen kızarkadaş olursa daha makbuldür.
romantizmin sınırlarını zorlayan zihniyettir..
(bkz: sen aşırı derecede sevimli bir şeysin)
kibarlık yaparak akşam sevişmeyi hayal eden erkek tipi.
çıkar ilişkisi kuran zeki ve sabırlı erkektir, istediği şeyi mutlaka elde edecektir. Helal olsundur, yürü be koçumdur.
kiz yikayip o da durulayan erkektir, gayet normaldir. yazik lan kiza yardim etmemek ayiptir.
kız arkadaşını hizmetçi sanan zihniyetten her anlamda üstündür.