bugün

cumanın yüzü hürmetine, içimde tutarsam patlayacağım bir konuyu daha sözlüğe dökmek istedim yine...

günlerden bir çok sevdiğim kadının bir süredir durgun olduğunu gözlemledim, her ne kadar neyin var desem de her defasında beni geçiştirmişti. ancak az çok tahmin ediyorum bir şeylerin olduğunu. hatta son maçtan yattığına neredeyse adım kadar emindim.

ancak durumun beklediğim gibi olmadığını öğrenmem de çok sürmemişti. uyumaktan korktuğunu, sürekli geceleri rahatsız edildiğinden bahsetmeye başlamıştı, mahallenin uçarı kaçkını faça şahinli tarık ın geceleri egzos, egzoz, egzost, artık her neyse bağırtarak sokaktan geçtiğini düşünüyordum. ancak bunun da olmadığını öğrendim...

acaba kıl kurdumu var lan bu kızda diye düşünmeye başladığımda ise çok geçmeden artık olayı itiraf etmişti;

bir cin tarafından taciz ediliyordu...

bunun önüne nasıl geçeriz, ne yaparız derken aklıma abilerin bölge sorumlusu mümtaz abi gelmişti, nefesi kuvvetliydi. tek nefeste 3 kaside okur, üzerine de ilahi ile cila yapardı. mübareklik levelı(mertebesi) onu bulunduğu konuma getirmişti. knight online da clan lideriydi ayrıca...

kızı ikna ettikten sonra, bu mümtaz abinin yanına gittik. bu musallat olan varlığı nasıl kovabiliriz diye sorduğumda muska yazacağını, bunu da yatarken takıp uyuması konusunda tembihlemişti.

aradan geçen 10 günün sonrasında, kız arkadaşım normal hayatına dönmüştü. neler hissettiğini sorduğumda, cin ile rüyasında kapıştığını ve ona aduket atarak defettiğini söyledi.

muskayı merakla açıp baktığımızda ise türkçe yazılar yazıyordu. mümtaz abi, sınırsız jeton muskası yazmıştı. o andan sonra kızı terkettim, bana tek jetonla oyun bitiren gamer hatun lazımdı, daha fazla katlanamazdım...
(bkz: sikmese bari)
güncel Önemli Başlıklar