bugün

(bkz: durumumuz yoktu okuyamadık kardeş)
Bir takım tavsiyelerdir. Adam kısmen haklı.
Tinder !
naçizane değineyim ufak ufak...

öncelikle tip tabii... ama öyle inanılmazıbittenşayn bir yakışıklılık olmasa da olur... nezarete atılacak düzeyde bir çirkinlik yoksa eğer, vasat bir dış görünüşü bile diğer özelliklerinizle telafi edebilirsiniz bana göre...

evet, tip konusunu geçebildiysek; bilgi birikimi... en mal bir erkek bile kız edinebilir ama kız arkadaş edinebilir mi onu bilemem işte... bir şeyler bilin yani...

ve zeka... en önemlisi de budur... zekanla mal edeceksin amlıyı... bak! diyeceksin, ''bu adem'le havva'nın yediği meyveden... yiyelim mi?diyeceksin... zart diyeelmademeyeceksin... anlatabildim mi? karmaşık olun amın çocukları... bırakın o götünü yırtsın sizi çözmek için...

veee kibarlık... öküz olmayacaksınız am paparaları... öküzlük, kabalık bir özgüven işareti değildir, karıştırmayın bunu...ben rahatımmesajı vermek için ayılaşmanın lüzumu yok... bu mesajı çok daha güzel şekillerde de verebilirsiniz...

hediye alacaksınız bir de... tek taş, tria falan değil... ince düşünülmüş her şeye pelte gibi olur amlılar... şahsen bugüne kadar bir tane bile çiçekten hoşlanmayan kız görmedim ben... gördüysem de kız değildi... apaçi, kıro bir şeydi... işiniz olmasın zaten o tiplerle...

kendisine değer verdiğinizi hissettireceksiniz... dinleyeceksiniz mesela... önemsendiğini, iplendiğini hissedecek... ağzınız laf yapsın azıcık...

para mevzusunu en sona attım... evet, para için götünü başını dağıtan bir ton amlı var... ama sizin istediğiniz bir kadının nefasetini taşıyabiliyor mudur o orospular? elbette hayır... eminim birlikte olmayı dilediğiniz bir kızın öyle bir tip olmasını istemezdiniz... amacınız kız arkadaş edinmekten ziyade am sikmekse, o paraya en kral amcığı sikersiniz zaten... anlatmak istediğimkız arkadaş edinmek'' meselesi... hani şöyle sarılıp uyuyabileceğiniz cinsten...

benim yorumlamam bu kadar...