bugün

şizofren olunduğuna ve ellerin çok ciddiye alındığına delalet eder.

uyan uyan sabah oldu
namazını kıl fadimem...
iyi sikemediğine dalalettir.
tatmin olmayan sevgilidir.
Kadınların bu duruma neden aptalca ve salakça karşı çıktıklarını anlamıyorum. Bildiğin bir sürü kız var, erkek arkadaşından daha çok sevişmek için can atan ve isteyen. Ya da erkekler gibi sadece sex için, erkek arkadaş arayan bayan. Hani çok detaya giremiyorum, genelleme yapıyorum. Yani olması normal, ama bayanların bu işe tepki göstermesi salakça. Ama "bence" bu durum çok yeni bir durum değil. Eski zamana göre, kadınlar artık kendilerini daha rahat ifade edebiliyorlar. O yüzden böyle yeni yeni duyuyor bazı cahiller. Yani kadın o inanılmaz "kendini tutma" özelliğini artık devre dışı bırakabiliyor. E birde bazı kadınlar sürekli istemiyor diye, başka kadınlarında istemeyeceğini mi düşünüyorlar, anlamıyorum. Saçma. Kabullenin bu durumu bayan arakdaşlar. Aynı erkekler gibi, kadın modelleride var bu tarz insanların. Ve öylede utanılacak bir hadise değil.
abaza rüyasıdır.
geri çevrilmemesi gereken harika tekliflerdir bunlar.
erkeğin hapı yuttuğu kız modelidir. Çünkü bu, penisin kuruma ihtimali olan durumdur. 5 tane boşalmadan sonra artık diğerleri ağrılı veya yorgun biçimde gerçekleştirilir.

istediğiniz kadar kaçmaya çalışsanız bile, kaçamazsınız. Hapı yuttuğunuzun resmidir bu da.

http://www.vidivodo.com/v...-pastasi-parti-evi/315010
gece kıçı açıkta kalmış erkeğin rüyasıdır.
(bkz: hay hay buyursun gelsin) *
bundan doğal daha ne olabilir ki.
kız arkadaşın nemfomanyak olduğuna gaflet ve delalettir.

edit: bunda eksileyecek ne var la?**
önemli olan kiminle sevişmek istediğidir.
Bulunmaz nimettir. Herkes bulamaz.
ayrılma sebebidir. vardı başımda boğa burcu bi tane. zor kaçtım.
Üstten ve alttan doyurmak gerekir.
iyi sikilmediginden ister.

Getir biz sikelim bırak bir daha istemeyi bos otobüste ayakta gitmezse adam değilim.
Kız arkadaşın dev amlı olduğunu gösterir.
istenilen bir durumdur.