bugün

işte vahşetin gerçek belgesi. kendini uygar diye tanıtan mahluklar vicdansızlar. sizin her tarafınız medeniyet olsa ne yazar. amacınız nedir, neyin peşindesiniz, bir şizofrenin bile yapmayacağı seyrederken insanın içini sızlatan benim diyen insanı ağlatan görüntü. http://www.vidyotup.com/v...inasina-Atilan-Canli-inek
orospu çocukluğundan başka bir şey değildir. şerefsizlikten başka bir şey değil.
görüntü gerçek mi fake mi diye insanı düşündüren videonun konusudur. yok artık, biri bana gerçek değil desin!
mide bulandırır. burger kingdeyim mübarek yapma bunu.
Orospuçocukluğudur.
hastalıktan ölen inekler imha edilir diye biliyorum efendim.
muhtemelen o makinalardan biriydi.
zaten inekte pek canlı gibi durmuyordu!
hiç bir canlıya ne olursa olsun bu şekilde vahşet yapılmamalıdır. resmen vahşet!!! bir yerde duymuştum hastalıklı hayvanları böyle yapıyorlarmış sonrada doğada ki vahşi hayvanlara yem ediyorlarmış. eğer o şekildey se bile hastalıklıysa tedavi yöntemi kullanın yok efendim bulaşıcıysa acı çektirmeden yapın. yazık hayvancık bağıra bağıra gitti.
ananızı bacınızı öyle yapsalar ne dersiniz lan?
izlenecek gibi bir vahşet değildir.
belki bir daha burger yemem diye zar zor izlediğim vahşet.**
hayvan telefidir. akılları sıra derisini organlarını da kıymanın bir parçası yapma istediğir. kfc'den özenilmiş bir harekettir.
görüntüleri izlemesemde olayın gerçek olmaması, daha kötü işlerin yapılmadığını göstermez. özellikle abd ve çin'de bu vahşetler(bi arkadaşım pompalı ile beyni uçurulan kişiden bile bahsetmişti) eğlence amaçlı yapılıp video ile paylaşılmakta. hala inanamayanlar olduğu için ülkem adına sevindiricidir. sonunda incicilerin kime hizmet ettiğini anlamışsınızdır umarım sevgili yazarlar.
türler arası dayanışma platformunu şiddetle destekliyorum şuan.
petayı da göreve çağırıyorum.
insanlardan korkulacagını bir defa daha göstermiştir.
not:asıl bu insanları atıcaksın makinaya
aslan kaplan bile bunu yapmaz. Önce bogazini sikip soluksuz birakarak öldürür sonra yer allahin serefsiz mahluklari.
afedersiniz ama düpedüz orospu çocukluğu lan bu yapılan. Hakikaten insanoğlu çok tehlikeli. inekmiş, aslanmış, kaplanmış, kediymiş, köpekmiş... Bunlar zararsız yaratıklar. Ne yaptı da lan ağzı var dili yok hayvanın!
Böyleleri direk allah'a havale edilmelidir, bunlara çare bulunmaz insalıktan çıkmışlar çünkü. Yaradan ne yapacağını çok iyi bilir.
Edit: inşallah doğru da değildir.. Videoyu izlemedim.
amina kodugumun evlatlari...
Formatcilardan ozur dilerim.
orospu çocukluğudur.
yanında orospu çocuklarının bulunduğu inektir. yanındaki orospu çocukları atmıştır o ineği oraya.
Bir an icin videodaki seslerin kiyma makinesinin icindeki inege ait oldugunu dusundugum vahset. Henuz katledilmemis ineklerden geliyormus o sesler megersem. Ayrica o inek canli degil ya. Canli olsa cikabilirdi oradan. Vicdanimi boyle rahatlatmaya calisiyorum en azindan.
allah bin belasını versin istenilen insanların yaptığı iş. içim acıdı ya.
o ineği önce öldürüp sonra kıyma makinesine atmak çok zor demek ki.

böyle insanlarla aynı oksijeni tükettiğim için insanlığımdan utandım..
skoç işidir.

(bkz: su katılmamış orospu çocuğu)
Merak edip izlediğim video. merak iyi bir şey değil arkadaşlar. çok kötü oldum. bu nasıl bir vicdan. tüylerim diken diken oldu.
arkadaki saçma dublaja rağmen ineğin canlı olduğunu düşünen yazarları belli eden videodur.
not: muhabbet kuşu, cennet papağanı, her türden balık, semender besledim. yakında iguana da bu listeye girecek.
güncel Önemli Başlıklar