bugün

kıvırcıklı saçlı olmakla dalgalı saçlı olmak arasında kararsızdırlardır. rezil bi saç şeklidir.
kabarık olmadığı taktirde, ideal saçtır.
kellere "olsun da böyle olsun razıyım" dedirten saç şeklidir.
(bkz: bonus kafa olayazmak) *
kabarık saçtır. pöstekiyi düşün.
düz saçlılar tarafından çoğunlukla perma olduğuna inanılan saç şeklidir.
yeni moda su dalgası da denilen saç tipidir...
süper kullanışlıdır. istersen iki dakikada dümdüz olur. canın çekere jölelersin; iri dalgalarını uçuştura uçuştura gezersin. -reklamdaki gibi! yıkıyorum çıkıyorum! kuaföre ne hacet...
ah o saç ne kadar tarif bile edilemeyecek kadar iğrençse o saça sahip olmak da en az o kadar iğrençtir. o saçı nasıl şekle sokulacağı konusundaki endişe ve çekilen işkenceler yetmezmiş gibi bir de nasıl betimleyeceğinizi yıllar yılı bulamamış olmanın verdiği azap tuzu biberidir.
kıvırcık dalgalı ve düz olmak arasındaki nikotin kumral rengi saçlardır... Benim saçlarımdır... Hastayım saçlarıma. Gerçekten çok şirinler *
en kullanışlı saç şeklidir.
benim saçlarımdır, yeni yıkarsın bukle bukle kabarır, uyanırsın kabarık.. gün içersin de dalgalanıp durulur. kısaysa tam kıvırcık uzadıkça kıvırcıkımsı dalgalı olur. kalın telli sert kıvırcıklar gibi değil, ince telli yumuşacık saçlardır.

açık kullanmaktansa uyduruk bi topuz yaparsın kalıp gibi durur kafanda hiç öyle süngerle kabartmaya gerek yoktur.
tam olarak benim saçlarim.
Ne olduğu belli olmayan saç modelidir. isimsizdir, sıkıntıları boldur. Yıkadıktan sonra bukle bukle iken kısa zaman sonra kabarır gün içinde çeşitli evrelerden geçer. sabah kalkıldığında ise tanımlanamayacak halde olur. Sürekli bakım ve ilgi ister. Nazlıdır falan ama sonuçta saçındır bu sikim.

Bunun yerinde olması en çok arzulanan saç düz saçtır. Ne gariptir ki bazı düz saçlılar da bu tipi arzular. Aslında sahip olsalar hiç de arzulamazlar da neyse.. Net.
saç köpüğü ile kullanılması, biraz olsun şekle girmesini ve yatışmasını sağlayacaktır.
Genelde kabarır. Sahibini zora sokar. Ama illaki onunda bir güzelliği vardır.
güncel Önemli Başlıklar