bugün

Herhâlde ender oldukları için sevimli gelen kız tipidir.
saçlarını düzleştirmemesi gereken kızdır.
görsel
ender falan değil bunlar ya nereye dönsem kıvırcık veya dalgalı. kıvırcık geni baskındır. küçükken çok isterdim kıvırcık olmayı, dümdüz saçlarım vardı çünkü toka bile tutmazdı şimdi dalgalı oldular, orta yolu bulduk neyse ki.
öncelikle herkes gibi insandır. öyle övünülecek bir şeyi olmamakla beraber düz saçlılara göre daha az gudubet olduklarını düşünüyorum. ha bide öyle şirin göründüklerine bakmayın bir kere canını sıkarsanız kafanıza sıkarlar.

kendimden biliyorum.
candır
hele bide kızılsa efsanedir.
Yaşından daha küçük duruyorlar genelde. insana sevimlilik katan saç modelli kızdır.
Boyle kıvır kıvır, uzun saçlı olanindan mi?
inatçı olurlar.
sürekli saçını düzleştirmek için uğraşır(lar), evde (evlerinde) zibilyon tane saç maşası, kırılmış tonla fırça -tarak, envaiçeşit fön makinesi ve türevleri yer alır. saç düzleştirme konusunda ne kadar kimyasal krem, şampuan, bakım yağı ıbık zıbık ne kadar saçmalık varsa hepsini satın alıp kullanırlar. Ama o saçlar hiçbir zaman onların istediği gibi "düz" olmaz, olamaz, doğasına aykırı bir kere *
selam olsun sana "B" hayatımın 3 senesini bana bu şekilde yaşatmıştın *
Hep nefret ettim. Ancak jet sosyete dizisindeki melike gibi ise bu kıvırcık kızlar aşık olurum...
Nedenini bilmiyorum fakat gözlük de takmışsa bana entellektüel biri gibi gelir.
Düz saçlı minyon kız karşısında hiç şansı olmayan kızdır.
Yolumun kesiştiği tek kıvırcık bana koyun yünü hissiyatı verdiğinden beri pek iç açıcı gelmiyor kıvırcıklar.
Tabii renkler ve zevkler.
kaşardır.
her gün saçlarıyla cebelleşen, mücadele ruhu üst seviyelerde olan her türlü zorluk karşısında teoride pratikte asla pes etmeyen boyuna ek olarak +5cm kabaran saçlara sahip hanım kızımızdır.
Turuncu veya kızıl olunca saçları sanat eserine dönüşüyor.

görsel
görsel

Bu nedir yarabbim.
ben bayanda tercih etmiyorum. david luiz gibi karı mı olur amk.
Elin ayağına dolanmış bro tabi böyle bir kızıl beni gemici düğümü yapar amk sende haklısın.
Bu kızlar haksız rekabete sebep olmaktadır.

Kıvırcık saçlı bir kız iseniz maça diğerlerinden 3-0 önde başlıyorsunuz ve bu hiç adil değil.

*gerçek hayatta gtleri kalkmasın diye bunu kendilerine söylemiyorum tabi.
o degil de bir kere saclarini iki yandan orgu yapmis gelmis baris bey sizinle beraber durabilirmiyim diyen bir kadin vardi.

ayak ucumla itip dusuresim geldi.
29 yasindasin neden saclarini iki yandan sacma sapan orgu yapip benim yanimda durmak istiyorsun.

deli mi nedir.
saclari da orgu yapilmayacak kadar kisa.
boyle seyleri sevmiyorum.
sekilciyim ben.
benim için en makbul olanıdır.
Bu düşüncemi her gün kanıtlayan örnekler mevcuttur.
güncel Önemli Başlıklar