bugün

her ne kadar kız arkadaşım öyle olmasa da, kızımın olmasını isterdim. cidden çok güzel oluyorlar
Dümdüz saçlarımın dönüştüğü modeldir tuhaftır.
Kıvırcığım,mutluyum,hayatımda hiç saçımı düzleştirmedim.
En güzel saç tipidir.
Çok güzel, çekici ve kızlara çok yakışan saçtır.

edit: saçlarım kıvırcık değil, dalgalı.
Benimdir, düzleştirmekten soğudum düzleşmiyo düzleşse bile en fazla 2 saat taş çatlasa dayanıyor.
keske kıvırcık yarim olsa.
yeter artık be dediğim kız başlıkları.

abi cidden ne zevk alıyosunuz şunlardan. bi kerede kişiliği düzgün, karakterli kız vs. diyerek başlık açın. bakalım kaç tanesi gelecek. 1 elin parmağını geçmez.
Benim için pekte güzel gelmeyen saç tipi.
güzel değillerdir. gayette iticidirler.
istatistiklere göre %82'si zeki oluyor.
Zeki midir değil midir bilmem ama saçları çok çektirdiği kesindir.
Basima bir sey gelmeyecekse sevimsiz buldugum tiplerdir.
düz saçlı kıza oranla daha ender rastlanan kızdır.
görsel

görsel
Kıvırım kıvrım saçları tararinanaa ah dolanıyor boynuna taraninana demek istediğim kızdır.
kıvırcıklar üzülmesin ama düz saçı değişmem hiçbirine ya.
Düz saçlı kızlara özenir.
Toplasan tokanın şeklini alır, salsan kabarır. Uzadığı belli olmaz, düzleştirdikten dakikalar sonra eser kalmaz. Tatlı durabilir ama bakımı zor dostlar.
(bkz: japonbaligii)
Bazen kendi çapımda düzleştiriyorum da on dakika sonra tekrar eski halini alıyor ya içler acısı. Bende baktım olmuyor artık teşebbüs bile etmiyorum düzleştirmeye. Tarak diye bir alet var ancak saç ıslakken banyodan çıkarken kullanıyosun falan. Bazı zorlukları var ama yine de kıvırcık olmak güzel.
Yalanır ki.
Saclarinin kiymetini bildigi icin düzlestirmez.
sabaha kadar kıvırcık saçın tespitini yapacak tipleri ve doğuştan gelen bir özelliği ''benimdir'' gibi vurgularla anlatmaya çalışan insanları gördüğümüz başlık .
düğüne müğüne gittiğinde şekle sokma derdi olmayan şanslı bi insan evladıdır.
Kesinlikle düzleştirmemesi,saçının değerinin bilmesini gereken kızdır.Bir kızda baktığım birkaç şeyden biridir.
güncel Önemli Başlıklar