bugün

vasat insanların saçıdır.
hastası olduğum saç. çok severim kıvır saçı.
ben bayanda tercih etmiyorum.
böyle çok uzun/kabarık olmayacak ve kızıl olacak. sonra seyret dur..
Herkese yakışmayan hede.
10 kıvırcıktan sadece 1'inde güzel duruyor.
sen bayanını düzlü sipariş et o zaman kardeş, byte israfı yapma.
ben bayanda tercih etmiyorum.
insanı rezil de eder vezir de. En güzel yanı hacimli durması. Kıvırcık saçta Yarım topuz favorim. Bilin istedim..
melez bir prenses gibi uyuyup, mücver abla gibi uyandıgınız sac şekli.
Çekinik gendir.
off başımıza bela *
Kaddafi saçı ile anılır. Hiç bir şekle girmez. Sinek konsa kaybolur o derece.
Banyodan çıktım elimle taradim kendi halinde kurudu düğüne gittim. Abartıldığı kadar kullanışsız olmayan saç. Sadece havlu değil tişörtle suyunu alın saç kremi şart ve kendi kurusun. Düz saça ozenmeyelim.
Kalın telliyse imrendiğim saçtır bir de kâkülü olursa tadından yenmez.
Bir de uzunsa o saçlar ve o şahıs beyaz tenliyse inanılmaz bir kombinasyon olur.
neden bu şekli aldıklarına dair bir yazı buldum. hadi eyvallah...

http://rasyonalist.org/ya...ivircik-sac-nasil-olusur/
Şekillendirilmesi, model verilmesi, zapt- ı rapt altına alınması zor saçtır.
Uğraş ister.
Düz saçın masumiyeti, naif görüntüsü yoktur.
Kıskanıyorum evet!
Sahip olduğum saç tipi yer yer rezillik kepazelik anlamsızlık yer yer büyüleyici sevimli bir hal almaktır. Evcil hayvan gibi bakım ister, sevin bu saçı hırpalamayın zaten çok duygusal ahahah.
muhteşemdir.
(bkz: zaaf)
Zenginlik belirtisi. Çünkü... Ayda 2 kutu saç kremi fix. Bunun köpüğü, șampuanı. Ohooo. vurmayın öldüm.
sürekli dağınık olan, banyo öncesi ve banyo sonrası farkı sadece kıvırcık saçlıların anlayacağı saçtır.

hem seviyorum, hem sevmiyorum.
afro amerikalı ve latin ablalara en çok yakışan saç stilidir. huft bir anda brezilyalı sevgilim aklıma geldi. eu sinto sua falta arlete *
Cok asiri kabarık olanlarini sevmediğim sac turu. Bazılarına kut ve genis dalgaliyken guzel durabiliyor. Ama oyle lule lule birbirine girmis sactan nefret ederim. Tercihen duz uzun kumral sacli hatunlar baya bir adim ondedir.
kadınlarda afet, erkeklerde ise emanet duran saç modeli.
güncel Önemli Başlıklar