bugün

mübarek pazar sabahı yine doldurmuşsunuz sözlüğü kız kankanın götü, erkek kankanın çükü başlıklarıyla, aferin size.
allah'tan benim gibi duyarlı üç beş yazar var da, seviyenin eksiye düşmesini önlüyoruz.

neyse mevzuuya dönecek olursak, dün gece arkadaşlarla gerçekleştirdigimiz deneydir efendim. bugüne kadar ışık hızı, ışınlanma falan diye kafa sken bilim adamlarına inat, ışık fotonlarının kıtalar arası yer değişimine olanak tanıyan cihazı bulduk nihayet. kıtalar arasından kasıt her ne kadar beşiktaş üsküdar arası olsa da nihayetinde asya avrupadır.

kütlelerin moleküllerine ayrılıp, ışık hızında transferini gerçekleştirebilecek "makine" için ilk adım atıldı. ışığı fotonlarına ayırıp, ışık hızında iletiminden sonra tekrar birleşmesini sağlayan "makine", insanlık tarihinde yeni bir çağ açacaktır.
deney şimdilik arkadaşlarla aramızda sır. siz yabancı değilsiniz diye anlatıyorum bunları. nolur kimse bilmesin. insanlık henüz buna hazır mı bilemiyoruz.
bu akşam kütlesi olan bir madde üzerinde deney yapacağız. gelişmeleri anlatırım yarın.
(bkz: ışınla beni scotty).
Biliyordum zaten bu icadın ilk türkiye'den çıkacağını. Kaptan kirk'te vardı bir türk tipi.
Boğazda durup karşıya el feneri ile çakmaktır.

Bilim işte. Yine ben bildirdim.
"Kızlar arası foto transferi" diye okuyan bi tek ben miyim la.
(bkz: erkek kankanın bülüğünü emmek)