bugün

(bkz: bir arkadaşım)
kendine güveni olmayan bir erkekten ayrılmıştır, iyi de yapmıştır. bu olay kıskanıyorum yalanı arkasına sığınan tüm erkeklerin başına er yada geç gelecektir ayrıca.
uzun uzun açıklamaya gerek yok bence. gözü dışarda ve aptallık yapmış olan tiki hanımefendimizdir kendisi. çoğunluğu geri döner zaten. siktir edecen hepsini.
Kaşardır, motordur vb bütün özelliklere sahiptir.. Götünü başını rahatça sergileyemiyor diye doğru düzgün insanlarla olan iliskilerini bitirip, bi zaman sonra kendisini sallamayan piçlere yaranmak için bin bir çeşit rezillik yapan kaşarottur..
haklıdır, zira aşırı kıskançlık birliktelik içerisinde çatlaklara neden olur, çatlaklar ise ilişkinin bitmesine yol açar, yok 'o arkadaşınla buluşma, o eteği giyme, hede hödö' falan kalmadı artık, hangi yılda yaşıyoruz?
Kıskanmadığı zaman

-beni sevmiosuoon

Diyen fakat kıskandığınızda da

-sen hiç kendine güvenmiosuoon bana yalan uyduruyosuoon

Derler. Ağızlarına kürekle vurulası kızlardır.

Ayrıca (bkz: slavl kızların tÜrk erkek hayranlığı)
kendini eksik hisseden erkek kıskanır, kendisini eksik hissetmiyor diye sevgilisinin çıplak dolaşmasına izin vermez tabi ama sevgilisi neden çıplak dolaşmak istesin ki.
bahane arayan kızdır. gerçekten seven her kızın kıskanılmak hoşuna gider. fiziki ve abartılı tepkiler verilmediği sürece bu hoşlarına gitmeye devam edecek. yani üzülerek söylüyorum; kıskançlık yüzünden ilişkinin bitmesi bahanedir. hatun kişisinin gözü dışarıdadır.
kıskançlığın aşırısına tepki olarak ilişkiyi noktalayan ve en doğrusunu yapan kızdır. şimdi evden çıkmicaksın camdan bakmicaksın modlarındaysa ayrıl zaten hepimiz alkışlarız seni hanım kızım. ancak tatlı kıskançlıklara bişey demiceksin olucak okadar seven insan kıskanır eğer sen kıskanmıyosan ve 'bu şimdi niye beni kıskanıyoki yiaaa' diye düşünüyosan sen onu sevmiyosundur zaten hadi uza bende uziyim zira başlık entry uyumsuzluğu baş göstermek üzere diye bir hisse kapılmak üzereyim senin yüzünden, bi de sen kimsin ki? tamam sustum.
kısıtlamalara gelemiyordur, fazla özgür bir yapısı vardır, haklı olup olmadığı üzerine konuşmak kişiden kişiye değişir. belki ayrılmak için bahane üretmiştir, kim bilebilir. bunlara rakip olacak kızlar ise sevgilisi kıskanınca egosu tavan yapan kız grubudur.
ah ah kimi bilemez, kimi bulamaz.
din allah diye sayıklayıp millete ahlak dersi vermeye çalışan sefilin bilinçaltından dökülenleri okudunuz.

bunlar üslüman falan değil.

(bkz: şakirtlerin kendini müslüman zannetmesi)
sonuna kadar haklı kızdır. bazı insanlar bu olayı hastalık haline getirip, insanlıktan çıkıyorlar. onu giyme, buraya gitme olayını aşıp; erkeklerle konuşma, arkadaşlarınla görüşme diyen, buna da aşk diyen tipler var. bunu yapan kız yok mu? oda var. bu cinsin kızı da erkeği de çekilmez. kendi aralarında çiftleşip mutlulukla birbirlerinin kafasını yesinler.
seven kıskanır, demek ki sevmenizi istemiyor. aslında kıskanmasanız; "sen beni hiç sevmiyorsun" der yine ayrılır. yani gidene kelepçe vurulmaz ne yaparsanız yapın.
ocak ayının ortalarında başıma gelen garip bir olaydır,kısa bir zaman önce kar yağmış olmasına rağmen,havanın yağmurlu,benim eldiven,bere,atkı,mont,bot giydiğim bir akşamda,buluşmaya mini şortla gelip,altına çorap giymeyen bir kız arkaşım vardı,onunla son buluşmamızdı,çünkü ne kadar kendime güvensemde,yakışıklı olsamda vs. kışın ortasında öyle giyinen bi sevgili yazın nasıl giyinir az çok düşündüğüm için,ayrıca akıl var mantık var abi sen salakmısında kışın ortasında öyle giyiniyorsun,neyse tamam sakinim,kızı terk ettim *