bugün

gerizekalı ailesinin iş bilmezliğinin sonucudur. bakamayacaksanız, her türlü durumda psikolojik ya da maddi desteğinizi esirgeyecekseniz çocuk yapmayın.
kendi cocugunun psikolojik olarak kotu durumda oldugunu anlamayacak kadar berbat bir anne ve babanin eseridir bu. cok yazik.
hazreti adem ve hazreti havva'nın oğlu kabildir. tabrı habil'in kurbanını kabul edip kabil'in kurbanını kabul etmeyince kardeşini kıskanıp kafasını taşla ezerek öldürmüştür.
evet bunu haberlerde gördüm. üstüne de babamın acı çekmesi için öldürdüm şeklindeki açıklaması vicdanın ne kadar körleştiğine işaret.
Tam bir aile dramı. Yazık, ikisi de çocuk. Kardeşe de, kardeş katili olan abiye de üzüldüm.
Olay bağıra bağıra gelmiş aslında ama aile sinan'a kulaklarını tıkamış sanki. 8 yaşında bir filiz ve 18yaşında bir fidan... gerçekten çok yazık.
Evladına eşit davranmayan ebeveyn söz konusu. Adama küfrediyorsunuz peki ya babası ikisini eşit sevseydi? Böyle olur muydu? Olmazdı. Yaptığı şeyi asla savunmam ama lütfen yaklaşımınız tek yönlü olmasın. Yaşadığım şeyin laciverti bu olay. Aynı kanı taşıdığım annem beni doğuran kadın üvey kardeşimi yanımda öpüp kokluyordu. Gözlerine bakardım kıskanırdım ulan delirirdim. Ben seni 1 sene önce buldum annem olduğunu öğrendim bari yanında ben varken benle ilgilenseydin. işte böyle.. Kıskançlık çoğu zaman boş değil.
Evlenmeden önce çiftlere çocuk yetiştirme dersleri gelmelidir diye düşündüren hadisedir. Çok yazık...
Eleman 18 yaşında, mevcut yasalarla, afla vesaire en geç 35 yaşında toplum içerisinde dolaşmaya başlar. Sonra kimi öldürür bilinmez.
18 yaşındaki eşek kadar adamın yaptığı mallıktır 18 lan sen artık çocuk değilsin lan ne sevgisi çok sevgi yoksunluğu çekiyorsan arkadaş ortamı felan yaparsın.

hem kardeş hem çocuk katili oldun sürün şimdi.
Bir daha gün yüzü görmesin.