bugün

Başkalarıyla kiristiriyordur o yüzden sizin kiminle kiristirdiginiz umrunda değildir.
hiç mi kıskanmıyo ?
o zaman sıkıntı. erkek dediğin kıskanır sahiplenir ama tabi makul seviyede. psikopat gibi kuzeninden, iş yerindeki normal arkadaşlarında vs değil. bide abarttığı zaman kendine güveninin olmadığını görüyoruz buda ayrı bi soğuma nedeni
değer vermiyordur, umrunda değilsindir, daha iyi uğraşları vardır vs. vs. seçin birini sonuç aynı, sevmiyordur
seven kıskanır. ama hastalık boyutundaki kıskanma ile karıştırılmamalı yersiz paranoyak gibi.
Hiç denk gelmedim. Kıskanç değilmiş gibi davranan bile biraz zaman geçince deli gibi kıskanmaya başlıyor.
Türk insanının default özelliği bence kıskanclık.
azıcık kıskanmasında yarar olan erkektir. kıskanmayan erkek de sevgilisi tarafından sıkıcı bulunabilir ya da sevgisinden şüphe edilebilir. bir erkek, aşırı kıskanç olmamalıdır. aşırı kıskançlık maçoluğa gider. nedense kızlar da böyle maço erkekleri sever. erkeklerin kıskançlık ayarını tutturması gerekmektedir.
Kendine ve karşısındakine güvenen erkektir.
Çocuklar kıskançlık gibi hastalıklı bir duyguyu ne övmüşsünüz. Üzüldüm. Siz sağlıklı ilişki yaşayamazsınız. Kıskanç olmamak da sevmemek değil, karşındakine saygı duymaktır. Az ayarlı olun, ayar vermekten sıkıldım ben.
benimdir. başkasına vereceği varsa ne kadar kıskanırsa kıskanayım engel olamam zaten. strese gerek yok.
sizinle ciddi düşünmeyen, gelecek hayali olmayan, gelişi güzel ve anı yaşama sevdalısı olan gavat erkektir.
kıskanmayan erkek yoktur. gavat vardır.

bir erkeğin sevgilisini kıskanma düzeyi yüzde 0 olamaz arkadaşlar kimse kusura bakmasın.
kusura bakmayın ama alagavattır.
Farklı şeyler peşinde koşan afacan delikanlıdır. Az sonra sigara almaya diye çıkıp bir daha dönmeye bilir.
vurduruyordur.
Hayatında başkası vardır yada sizi çantada keklik görüyordur şüphesiz..
domuzdur.
Andrey semyonoviç gibi ılık bir sosyalisttir.

görsel
benim, hiç kıskanmam. birlikte şişe çevirme bile oynarız icabında. isterse yanımda başkasıyla bile sevişebilir, hiç problem değil.
Kıskandığını belli etmemeye çalışan erkektir o.
Böyle bir adama erkek demem, istememde böyle bir erkek arkadaşımın olmasını, sevdiceğinin seni birazda olsa kıskanması makul bir durumdur.
Boğmayan, darlamayan erkektir bence. Öz güvensizliklerini kıskançlık olarak yansıtıyorlar. Kendine güvenipte kıskanç olan erkek görmedim. Alfalık tamda bu.