bugün

almanlar' a ve diğer cermen ırklarına ait ırksal özellik ve günlük ritüeldir.

özellikle türkiye' yi çok kıskanmaktalarmış öyle diyorlar.
Bazen insan öyle hallere bürünür ki;
Onun sahip olmadığı şeylere hiç kimse sahip olmasın ister, olanı da delice kıskanır;
Bu hasettir.
Bazen de başkalarında olanı veya başkalarının başardığını kıskanır;
Lakin bu kıskançlık onu çılgına çevirmek yerine mutlu eder ki bu mutluluk onun için eşsiz bir örnek ve önüne koyduğu bir nevi hedeftir;
Bu da gıpta etmektir.
ikili ilişkilerde kıskançlık, aslına bakarsanız engel olunması zor ve makul seviyede kaldığı sürece olağan bir duygudur.
Yokluğu ya da çokluğu ilişkiyi zedeler;
Çok kıskanırsanız "güvenmiyor musun", hiç kıskanmazsanız "sevmiyor musun" sorusuyla karşı karşıya kalırsınız.
Sonuç olarak birlikte olduğunuz insanın da sosyal ilişkileri ve arkadaş çevresi olduğu unutulmamalı, bu duyguyu orta seviyede tutup kıskançlık ve güvensizlik arasındaki ince çizgi aşılmamalıdır.
Ben de kıskanabiliyorum hıhım. yeni şeyler öğretiyor bana hep canım biri.
her seyi kiskaniyorum.
acaba problemim ne bilmiyorum.
isvicreye giden arkadasi evlenen arkadasi erkek cocugu olan arkadasi.
neyi kiskanacagim belli olmuyor akla gelmeyecek seyleri kiskaniyorum.kiskandigim insan burada issizdi ayakkabicida eleman olarak calisiyordu sigortasiz aq.

isvicreye gitmek aklimin ucunda dahi yok.evlenmek hic dusunmedigim bir sey bana cok uzak cocuk falan da yok aklimda 34 yasindayim neden her seyi kiskaniyorum.

hayatimda bir degisiklik yapip insanlari kiskanmayi acilen birakmam gerek.isim var meslegim var biraz birikmis arabam var borcum yok.ama bir hazimsizlik cozemiyorum.

neyi kisksnacagim belli olmuyor bazen kendimi olmadik seyleri kiskanirken buluyorum.mantikli hicbir aciklamasi olmayan seyler.

kiskaniyorum arkadaslar.
Insanlar tarafından hep asagılanan huy. Aa sende hemen kıskandın, aa aman gözün kalmasın, aman nazar edersin. Öyle olmasan bile yada kıskanmadığın durumlarda bile hadi hadi kıslandın derler.
Alay konusu olan duygu. Ha sevdigim konusunda da pardon da esek degilsen kıskanırsın.
Erkek erkeği kıskanmaz.
benden uzun boylu olanlara ister istemez yaptığım eylem ancak önceden daha çok kıskanırdım şimdi azaldı. arada bir kıskanma halim oluyor sonra geçiyor.
Ezik insan davranışıdır.
insanın doğası gereği var olan durumdur aşırıya kaçmadan küçük tatlı kıskançlıklar hayatı güzel kılar fazlası cehennemin ta kendisidir. Sevdiğin birini kıskanmaksa güvensizikle karıştırılmamalıdır.
tabi sevdiğim kadını kıskanırım.
yan gözle biri bakarsa öfkelenirim kardeşim.
sen kimin karısına, kızına bakıyosun alo.
Ben de genelde kıskanırım. Malım ya ben.
Hayatım boyunca nadiren başka insanları kıskanmışımdır. Hani çok güzel gözleri vardır ne bileyim çok zengindir. Ama bu duyguları da çok nadir yaşadım. Genellikle kimsenin hiçbir şeyi umrumda olmadı. Sanırım Oğlumun sınıf arkadaşlarından birinin annesini kıskandım. Kadın kendi annesi ile yakın oturuyor ve kaynanasıyla da biraz mesafe var arasında. işte tam istediğim yaşantı. Ne vardı benim annem de yakınımda olsaydı. Okul çıkışı oğlumu alıp evine gitseydik ya da oğlumu okuldan almaya annemle gitseydik. Çünkü onlar öyle yapıyor. Çok özeniyorum. Umarım nazarım değmez. Maalesef kıskançlık duygusu bu! Bunu kendime itiraf etmem gerekliydi.
kimine göre iyi kimine göre kötü bir duygu. ama her şey ve her duygusal durum gibi fazlası zarar.
amaclariniz kiskandiginiz seyler asklariniz birlikte oldugunuz insanlar sizleri okudukca kendimi cok normal hissediyorum.
hic normal degilimdir ha.
az once bana bulbul yuvasi tatlisi yemem icin israr eden tanimadigim bir kadinla kavga ettim.
ostrojen ostrojen kokuyor asiri sacmaliyordu.

en iyisi evde durmak lan.disari cikmamak.

ed: beni mi ne alaka lan.niye kiskaniyorsun.
Ben sıçtığı bo*ktan bile kıskanıyorum. Çünkü 10 dakikalığına baş başa kalıyorlar.
görsel
kıskanmak, özgüven eksikliğine işaret eder.
uçağa binenleri, ekonomi kötü deyip de zengin bir hayat yaşayanları kıskanıyorum evet.
dizileri izlersen zenginlerin derdi senden benden büyük. özenme boşver. daha gençsin. inşallah güzel günler görürüz hep birlikte.

ayrıca çok laf yalansız, çok mal haramsız olmaz. birileri zenginse yüzde 99 haram para karışmıştır. haram lokma hem dünya hem ahiret hüsranıdır.
zenginlerin niye büyük dertleri olsun ki. helalinden çok para kazanmak güzel bir şey.
sahip olduğum bir huy ama artık eskisi kadar kıskanmıyorum. eşitliğe inanıyorum ve hepimiz bir şekilde yaşıyoruz.
Sevgilisi ile el ele dolaşanlari görünce kıskanıyorum.