bugün

Ezik erkektir. Karaktersizdir.
gömleklerine ruj, rimel, allık bulaştırabilmek için bir makyaj setine sahip olan erkektir.
'erkeğin kaşarı da olur mu?' sorusuna verilecek en güzel örnek erkek tipidir.
bugün maruz kaldığım durum. eski sevgilim olacak adam resmen arkadaşlarımla ve hocalarımla oturduğum masada yanımdaki sandalyeye oturup, başka bir kıza ay omuzlarıma masaj yapar mısın dedi. kız yaparken, doğru dürüst yap yaaa filan diye yavşadı. sonra dönüp baktım. kızın elleri bunun ensesini okşuyordu. tiksindim ve içimden la havle diyerek arkadaşlarımla derse girmek için kalktım masadan. kasten yaptığı o kadar belliydi ki..ölür müsün, öldürür müsün ? (kız kim bilmiyorum ama sonra dikkatlice inceledim pek bir bodurdu )
Özguvensiz erkektir ya da cok seviyordur.
erkektir ve muhtemelen permatik kullanmaktadır.
(bkz: yetmişli yılların tv reklamları)
çok komik oluyorsunuz canım yapmayın.
Takmayın bırakın zaten hala kıskanacak durumdaysa gelecektir bir süre sonra.
lüzumsuz işler peşinde koşan erkektir.
aslında kadının ilgisizliğine verilen tepkidir. var olan bir rahatsızlıktır ki ilişkilerde birşeyler eksik demektir.

bu durumdaki erkek her an eşini aldatabilir. yeterki eşi seviyesinde bir kadın önüne çıksın. eşi için canını verecek kadar seven ve saygı duyan erkek eşini bu önüne çıkan kadınla aldatma ihtimali %95'tir.

sonrasında yaşanılan pişmanlık ve acıyı bildiği halde yapar. olay sex değildir.
''sevsende yapmayacaksın, gerekirse unutacaksın, şekilden şekile girmeyeceksin ki erkek olduğunu hissettiresin.'' denilerek eğitilmesi gereken kişi.
sevdiceği tarafından köpek gibi kıskanılacak erkektir. eğer birbirlerini seviyorlarsa amacına ulaşır büyük ihtimalle. itici midir o erkek, evet iticidir efendim. ne o öyle karı gibi lan.*
gece gündüz uğraşsada yapamayacak erkektir. yahu senin hamurunda yok böyle şeyler, neye kasıyon, niye kendini yer durursun.
kıskanan erkektir.
kısandırmaya çalıştığınız kişi sizi sevmiyorsa kıskanmaz zorlamayınız. seviyorsa zaten kıskandırmaya çalışmayan erkek olunur. *
feci halde hırslanılan ve tüm bunlara rağmen hala sevilen uyuz erkektir.
türlü salaklıklarla kaybettiği sevgilisinin kıskandırıp yeniden elde etmeye çalışan, çocukluk evresini henüz atlatamamış erkektir.
istediği kadar da çabalasındır, kimsenin umurunda değildir.
kıskandırmaya çalıştığını belli ederler genelde ve belli ettiği için başarısız olacak erkektir.
"erkeğin hası sevgilisini başka kızlarla kıskandırmaz, başka kızları sevgilisiyle kıskandırır" sözüyle özetlenebilir durumdur.
komik erkektir.
hiçbir zaman kıskanılmayacak olan erkektir.
(bkz: bi git mastürbasyon yap da gel) denir o erkeğe.
çarpma işlemindeki bir gibidir, etkisizdir.
Sevdiği kızdan yüz bulamaz , sevdiği kıza açılırsa reddedileceğini sanan sevimli erkektir.
Ve çoğu zaman kıskandıramaz , komik bir durumla sonlanır
bir de becerebilseler çok iyi olacaktır fakat sonuç hep mi başarısız olur arkadaş?
tadında bırakmalıdır. aksi takdirde sonuçları çok ağır olabilir.
komik durumlara düşebilecek erkek kişisi.
güncel Önemli Başlıklar