bugün

şarj kablosu uzadıkça şarj süresinin daha uzun sürmesinden kaynaklı olabilir. ya da bennim şarj kablom uzun ama dandikti ondan da olabilir.
samsung, apple sahiplerinin de mi aynı olduklarını merak ettiğim durumdur. adam sarji bir yıl giden iphone15 kullanıyodur diye hayal kurarım hep. icat ettin ver piyasaya neyini bekletiyosun kardeşim.
Hep bu kapitalist burjuvalar yapıyor bunu. Otobüs kaçacak ben hala burdayım dedittirir. Hizmet anlayışı çok yanlış seyrediyor azizim.

Not: terminal seyyar şarj makinelerinden bahsediyorum.
insanları kambur yapmak isteyen dış güçlerin yeni planı.
her kablodan 1 cm kıssalar, aynı modelden 5 milyon adet üretildi desek, 50km kablo tasarrufu gelin karını siz hesap edin.
Prize mahkum teknolojidir. En kral telefonu da alsan 4.000 mah batarya, bilemedim 5.000. En kralında 6-7 saat ekran süresi.
Tanıtımlar, afişler, reklamlar. insanoğlu uzaya çıkmışken, teknoloji bu kadar ilerlemişken, komik komik işler.
Yanında powerbank ile geziyorsun, güç tasarruf moduna alıyorsun ama nafile. O şarj en olmadık zamanda bi te cek.
insanlara ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar. 4 k ekranlı model, 23 mp kamera, hızlı şarj, şöyle süper böyle über telefon ama pil yerinde sayıyor yıllardır.