bugün

sadece şınav ve mekik ile sağlanacak yöntemlerdir. buna bench press i de ekleyelim.

evet sabah kalktık kahvaltımızı ettik, 1-2 saat geçti gittik meyvemizi yedik. hemen başlıyoruz 12x3 şınav. 10 dk dinlendik 10x3 mekik. 10 dk dinlendik 50 tekrar ile bench press. sonra hemen 2 kutu süt içiyoruz. 1 ay sonra vücudunuz şekle girecektir. şınavı geniş kol halinde yapmaya dikkat edelim.

edit: eksileyen arkadaşlara söylüyorum, ben 11 yıldır profesyonel sporcuyum. 6 farklı sporla amatör olarak, 3 farklı sporla profesyonel ilgilendim. vücut geliştirme işini 4 yıldır yapıyorum.
her söylenene inanmamamız gerekir.
imkansızdır.
olmayan yollardır. yeterli ve uygun zaman harcanmazsa vücut geliştirme vücuda zarar verir. iki hareket arasında 10 dk dinlenirseniz kaslar buz gibi olur ayrıca.
olmamış bu program. çok eksik var, göz boyamalık. Bu işe hemen girişmeyin, sadece sütle vs. ile olmaz. Makarnalar, tavuklar, yumurta beyazları nerede?
Gerçekleşmeyecek bi programdır. Arkadaşım bunun kardiyo kısmı nerde acaba
(bkz: at yalanını sikeyim inananı)
boyunuz kısa ise azıcıkta genetik miras var ise çok rahat şekilde vücudunuzu doldurabilirsiniz. düzgün beslenme, düzenli uyku ve düzenli antrenman ile...
yumurta kası çıkarmakla sonuçlanacak iştir. bunca insan salak değil iş çıkışında kendini koltuğa atmak yerine spor salonuna gidiyor, yoksa biz de biliriz evde yarım saat çalışmayı. evde çalışmayla, özellikle bahsi geçen sistemle çalışmayla, ancak ebru şallı kadar kaslı olursunuz.
hap ve mama kullanimi.
öyle bir yol yoktur. boşa umudunuzu harcamayın. şınav çekerek vücut geliştirmeyi düşünüyorsanız gidin 31 çekin daha iyi, en azından zevk alırsınız amk. 10x3 mekik neymiş amk gündez 500 tane mekik çekiyorum ben. 50 tane bench press gibi de bir saçmalık yok. yani tamamen bilgisiz bir insan tarafından yapılmış program demeye bile dilim varmıyor. hadi diyelim şınavla yaptın; omuzlar, kanatlar, ön kol, arka kol nerede kaldı. evde olacak iş değil yani. olur da evinize spor salonu kurarsanız olur yani. biraz kasmak gerek hiç bir şey kolay olmuyor.
kimyasallar, iğneler vs. olmadan imkansızdır. eğer komple bir vücut isteniyorsa 5-6 ay gibi sürede meyvelerini toplamaya başlarsınız.
(bkz: işkembeden sallamanın dibine vurmak)