bugün

kısa boylu türk kızlarının kendilerinden hoşlanan uzun boylu türk erkekleri varken kısa boylu türk erkeklerine bakmamasına neden olan ve bu yüzden sevilmeyen erkektir.
eldekiyle yetinen türk erkeğidir. ithal etmek pahalı olsa gerektir.
berketi içinde olsun anlayışının tezahürüdür.
minyon seven erkektir. aslında doğru tercih sayılabilir. her yere sığar. taşınabilir, sarıldığında huzur verir. ama aşırı şişmansa işler biraz değişebilir.

uzun boylular gerçekten seksi olur ama istatistiksel değerlendirmelere bakılacak olursa, uzun boylu hatunun harcaması daha çok oluyor. yani rivayete göre.
gogus olcusu 80-85, bel olcusu 60-65 ve kalca olcusu 90-95 ise gayet normaldir..

yukardan hatun siparis etmek..
(bkz: bodur tavuk her dem piliç)
anlayışını benimseyen erkektir.
kendisi de kısa boyludur. ya da 1.72 ortalamayı dahi sollayamamış bi çeşit cücedir..
(bkz: evire çevire)
Minyon tipli kızlardan hoşlanıyorum, daha sempatik geliyorlar. Birde saçları uzunsa sempabilitesi artar, bu arada boyum 1.83 m genelleme yapan arkadaslara duyrulur.
kendinden haberi olan mantikli erkektir.. ne yani sen 1.65 -1.75 arasindaki boyunla 1.80lik manken mi goturcem saniyodun?
sarıldığında kızın kendisini görmek için kafasını tamamen yukarıya doğru kaldırması şirinliği hoşuna gidiyor olabilir.
boyu boyunca huyu huyuna olma durumu.
başka şansı olmayan erkektir.
çaresizlik...
Sadece kucakta kolay olur düşüncesiyle oluşmuş bir akımdır.
boy ortalaması 1.70 olan küçük erkektir.
1.95 boyum ve başka şansımın olmasıyla içinde bulunduğum gruptur.(1.69 den kısa olmamak koşuluyla)
başka çaresi olmayan yağız türk gencidir.
ülkede 1,68'den uzunu vardı da biz mi hoşlanmadık diye kendini savunacak erkektir.
(bkz: ben) ufacık şeyden ses çıkıyor düşünsenize lan.
teorik olarak kısa boylu kadınlar daha ateşli ve tatlı oluyorlarmış...
o benim. 182 boy ve 100 e yakın kiloyla 155 in altındaki kadınlar ilgimi çekiyor. Uzun boylu hatunlar hiçbir zaman ilgimi çekmedi. Ateşli bir sexden sonra Göğsümde uyutabileceğim hatunlara akıyorum. Ufak tefek olsun, beraber kordonda yürüyüşe çıktığımızda yorulunca omuzlarımda taşıyabileceğim, sarılınca tamamen kavrayabileceğim, her sabah işe giderken 47 numara ayakkabılarımı görüp 36 numara ayakkabılarıyla kıyaslayacak ve bıkmadan usanmadan çocuk mezarı bunlar diyecek neşeli bir eş istiyorum. Hafif kiloluda olursa mis olur, olmasada ben ona kilo aldırırım. Kıtır baklavanın üzerine konmuş Gerçek vanilyalı dondurmaya kim hayır diyebilirki?
turk erkegidir, kisa boyludur.
bir de utanmadan minton seviyorum der.
ben hobbitim de kurtul kardes.
uzun kızların yüzde doksanlık kısmının ayarları bozuk oluyor. kısa boylular daha orantılılar.
(bkz: minyonların sevgilisi)