bugün

genelde meraktan da öte hırs yapılan bir ego tatmin aracıdır. "kısayım ama uzun boylu sevgilli bende" mesajıyla kendilerini mutlu hissederler. *
doğuracağı çocukta ortalama rakamı tutturabilmek için.
kendilerinde olmayan bir şeyi eşlerinde arıyorlar.
uzun boylu erkeklerin de kısa boylu kız takıntısı vardır. sebebi yok bunun ama durum bu arkadaş. uzun boylu kızların çabuk yıpranacağının farkındayız işte.
dans ederken kötü bir görüntü ve de iki tarafa da eziyet olduğundan dolayı olmaması gereken bir merak.
uzun boylu erkeklerde de kısa boylu kızlara karşı merak olduğundan güzel güzel geçinebilecek ikilidir bunlar. ancak kendi boyuma göre birini bu kızlar yüzünden bulamıyorum, soylarını tüketiyorlar arkadaş.
(bkz: götü yere yakın olanlardan uzak duracaksın)
sadece kısa boylu kızlarda değil tüm kızlarda olan meraktır. yalnız fakirlerin lüks araç merakı gibi durduğu için yadırganır insanlarca.
hayret nasıl kimse vermemiş (bkz: önemli olan boyu değil işlevi).
Kızların çoğunda uzun boylu erkek merakı vardır. Sadece kısa boylu olanlarda değil.
uzun boylu erkek güçlüymüş hissi uyandırıyor sanırım. daha çok korur gibi sanki. ne bileyim.
hemen hepsi böyledir. 153 lük bir kız 190 lık adamla çıkıyordu. hayır öpüşmek isteyince üzerine mi tırmancan? ***
Kısa boylu olduğunu söyleyenlere 'devede uzun ama...' atasözüyle başlamış konuşmalar yapan kızla aynı kişidir. Uzun boylu bir erkekle evlenip en azından çocuğunun babasına çekmesini amaçlamaktadır.
uzun boylu erkeğin minyon, ufak tefek hisseden kıza güçlü veya tamamlayıcı görünmesindendir. zaten 1.60 olunca herkes biraz uzun gözüküyor. düşünsene 1.80 .kapı gibi. çok bile.
erkek için avantajlı. dans saçmalığından rahatlıkla kurtulabilirler.
kendi boylarini erkek arkadaslarinin boyuyla toplayip ikiye bolerek averaj yakalamaya calisan kizlardir.
mesele ego tatmini ve göz zevkidir. ne çocukla, ne korunma içgüdüsüyle alakası var.

la ne çocuğu? nereden biliyorsun senin çocuğunun senin kısa boylu güdük genini almayacağını? yahut uzun boylu diye evlendiğin kişinin kısa boy geninin çocuğuna geçmediğini? kaldı ki sevgilisiyle çocuk yapacak sanki. ba ba ba ba... içgüdüye gel.

ayrıca, ne korunmasıdır bu? neyden korunuyorsunuz? hangi çağda yaşıyorsunuz? nedir bu ilkellik?
çok zıt bi görüntü hele o boya yetişmek için 10 cmlik topuklu giyiliyorsa vay haline o kızın.

tam terside olabilirdi.

örneğin: http://www0.sondakika.com...sasirtan-asklar/resim-23/
kendinde olmayanı başkasında arama merakıdır.
erkeler olarak biz niye takmıyoruz boya kardeşim örneğin benim boyum 1.72-73 gibi birşey ben de 1.85lik kız istiyorum.benim de hakkım hep kızlar mı uzun isteyecek.
bana işlemeyen bir teori de olabilir. şuana dek tek bir kısa boylu sevgilim olmadığı gibi, kısalar tarafından beğenildiğimi de hissetmedim.
kısa sana çok yakışıyor ile karıştırmamak gerekmektedir.
ego merakından ziyade yaygın sevgili temasının temelindeki mantığı ortaya çıkarmaktadır.
demişti birisi; hoşlandığınız bedenlere hayal ettiğimiz ruhları koyuyoruz sonra bunu aşk sanıyoruz. aslında biz beden olarakta kendimizdeki eksikliği kapatmak için mücadele veriyoruz.
askıdaki elbise yerine geçmeyi kabullenen tipler olup, yükseğe bakmaktan ileride boyun fıtığı geçirmeleri muhtemeldir.
c=cyborg88
k=1.55 boyunda kız bir arkadaş

k: cyborg88 senin boyun 1.70 filan dimi?
c: evet tam 1.70 işte.
k: çok kısa pufff.
c: %&+^'

anlayamadığım nokta işte burası... evet avrupa standartlarına göre kısayım ama sende uzun değilsin be arkadaş !
estetik anlayışı olmayan kızdır göz var nizam var yahu.