bugün

Boyu uzun aklı kısa, aklı uzun boyu kısa. Gönül bu boya posa bakarmı hiç. Hem kime ne...
(bkz: elimizde bu vardı)
(bkz: aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz)
belki değişik fantezileri olan zeki bir erkektir de, siz onu bilmezsiniz. cinsel hayatını sağda solda anlatmaz.
(bkz: avarel)
zevkler ve renklerin tartışılmayacağının bilincinde olan erkektir, dolayısıyla salak değildir.
boyum 1.85 sevgilimin boyu 1.60 ve salak değilim. bu şekilde düşünenler hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. 2 buçuk yıldır da beraberiz, herkese de nasip olmasını dilerim.
edit: oldu mu sana 4 buçuk yıl.
edit: 5.5 yıl olmadan ayrıldık ya la.
genelleme yapılan bir başlıktır. tabii ki fiziki uygunluk önemlidir ilişkilerde bunu kimse inkar edemez ama bu durum kimseye salak deme hakkını da vermez. he okulda var bi çift çocuk 1.90 civarı ve daha kötüsü enine de geniş nba ci gibi yani, kız desen herhalde 1.50 falandır ufacık bişi böyle. ama tercih meselesi işte bişey diyemiyosun.***
atı alan üsküdarı geçmiş zaten, daha neyin kritiği yapılıyor ki bu durumun. oğlan memnun, kız memnun... üçüncüye yani bize de şey düşer, o değilde işte diğerinden neyse...
karşıdan iğrenç, berbat, basit, itici gözüktüklerinin farkında değildirler ama biri onlara söylemeli bunu. insan bi kere aşık olmaz o kadar tezatlığa.
bkz: kuyruk acısı!
ayrıntı boyda değil yüreğindedir insanın denmesi gereken durumdur.
boyunun avantajını kullanan salak değil çakal erkektir. kızların fiziki olarak baktıkları şeyler arasında uzunluktur.
ha unutmadan önemli olan işlevidir.*
uzun boylu kızla kısa boylu bir erkeğin çıkması kadar normal bir olaydır. çünkü mesele hiçbir zaman boy değilidr. sadece iki gönül yeterlidir. samanlık seyran olabilir.
benim gibi kazık kadar boyunuz varsa mecburen bu duruma katlanıyorsunuz. salak değiliz mecburiyet var.
kısa boylu kızlar kısa boylu erkekler için, uzun boylu kızlar uzun boylu erkekler içindir. kısa boylu kız uzun boylu erkek eşleşmesi için (bkz: sürahi ve bardak)
portatif sevgili seven erkektir. kmeucağa alması kolaydır. yalnız sevgililerine onu affetmeleri için yalvarırken çok komik görünmektedirler.

(bkz: 1 90 lık çocuk ile 1 50 lik kızın aşkı)

http://www.focushaber.com...al-sevgilisiyle-64235.jpg

öpüşmeleri de pek bir zor oluyor sanırım

http://www.sendikalhaber....082011110243083247104.jpg
buyrun benim. bazen çocuğum kızım falan zannediyorlar yanımdaki hatunu. *

o hikayedeki salak benim işte...
Bu işler böyle işliyor. Uzun boylu kızın yanına düdük gibi erkekler gelir. Düdük gibi kızların yanına at gibi erkekler gelir. Yok mu lan bi ayarı.
şirkette resimden yola çıkarak türlü espiriler yapılan ve kahkaha krizine yol açan komik sabah haberi olarak güne damgasını vurmuştur. aşk bu 1.90'ada konar 1.50'yede..
kadının erkekten uzun olmasından çok daha iyi olan durumdur. aralarında beyin mesafesi yoksa boy hiç önemli olmayacak durumdur.
adı üzerinde işte erkektir vardır bir çıkarı.
kendi boyunda sevgili bulamamış uzun boylu kızın tüketeceği laftır.
boyu vardır ama yüreği yoktur bunun. nasılsa kız kısa bana hayır diyemez diye düşünüp işin sağlama alma derdindedir. ne kadar komik göründüklerini ddüşünmez bile yanımda bi dişi dolaşsın da gerisi önemli değil der. utanmadan aşk meşk muhabbet yapmaya çalışır bi de. karıncaya olan aşkını anlatıyor sanki. kızın da amacı merak konusudur hani erkek tırsağın teki anladık da sen belli ki yüz güzelliğine sahipsin sevimlisin de o zaman boyun yüzünden sürekli cinsel organıyla muhatap olacağın bir adamla niye takılırsın lan amacını çok merak ediyorum senin.
erkeklerin suçu değil kezbanların seçimi.
Salak değildir, seviyorsa önemi yoktur.
Kız kaybolmasın diye kafasından tutar.