bugün

spor yapın ama sakın abartıya kaçmayın body'nin bokunu bokunu çıkarmayın sonra vücudunuzun üst kısmı belden yukarısı beton gibi görünüyor ve boynunuzu 30 derecelik bir açı ile çevirebiliyor gibi görünüyorsunuz.
mutlu olun. sizden kısa boylu bir kız bulun tamamdır.
kendinize güvenin, bunu tüm davranışlarınızla belli edin ki var olduğunuz belli olsun ve dikkat çekin.
süt için.
yaşamayın.
vücut çalışın .
hedef kitlen şu 190 boyundaki erkeklerin yanında gezinen 160lık kadınlar olabilir. merak etme zaten bu ülkede pek uzun kadın yok.
bu arada her uzun boylu erkeğin yanında da kadın arama. olmuyor bazılarının yanında .
koy g.tüne rahvan gitsin.
kendinizi küçümsemeyin, muhabbete girin ama özgüvende tavan yapmasın. öyle uzun adam gibi yürümeyin. bütün kızlar bana hasta modunda gezmeyin. yavşak olmayın. adam olun lan.
sigara içmeyin.
dikkatli olun, adam olun, uyanık olun.
vazgecin dir. zira kafadan kaybettiniz.
ayağa kalkmayın. evet.
ya çok zengin olun ya da güzel konuşun. bunlardan biri yoksa ölebilirsiniz, sorun değil, ötenazi uygundur.
karaktere yatırıma devam.
tavsiye kurtamaz bu durumu ki, sözlükçüler neden bahsediyorsunuz, tavsiyeside yok bu durumun...malesef ,üzgünüm, öyle işte..yani..sanırım yazı bayağ uzayacak..
sempatik ve utangaç olmaktan vazgeçin amk yetmedi mi yediğiniz ekmek.
düşük bel pantol giymeyin olm götünüzü yere yakın gösteriyor..
yataklı vagonla seyahat etmeyin olm.
abartılı vücut geliştirme programı ile aşırı kas yapmayın. fit olun yeter. sonra lamba cininine benziyorsunuz.
türk kızlarından başkasına bakmayın.
erkekte boy onemli bir avantaj prestijdir kardeslerim bu onemi goz ardi edilemez gercektir bu acidan isin gercegi biraz geride basliyorsunuz oyuna burdada oyuna su giriyor nedir abi bilgi .yani kendinizi hangi alan olursa olsun is vs hayatinda ii olduunz bi konuda cok iyi gelistirin herkes size ozenerek bakar.gecen hastaneye gittim bi doktor vardi boyu cidden bir altmis civari genc hemde baya ama gelen gecen yasli doktorlar bile adamin etrafinda pervane herkes ona danisior.hee dedim kendime kalem kilictan keskindir.
onlar kısa boylu olabilirler ama şeyleri ''neydi ya? ha buldum...!'' yani yürekleri boyunu aşıyordur. hem Türkiye'de Okan Bayülgen'i pozitif bir karakter olarak gösterebiliriz. üstelik fazlasıyla zeki ve seksidir.''götü yere yakın olmasına rağmen''
kısa boylu adamın sözleri çok etkileyeci ve cesur olur. ''boyundan büyük laf ettin'' deyimine uygundur. örneğin;boyu bir metre 50 santimetre olan bir adamın sinirli bir anına denk geldiniz mi hiç? öyle bir posta koyarlar ki karşılarındaki adama''sen kime cüce diyon lan... bakma öyle göründüğüme sen...!
yerin altında daha bi o kadar var...!'' adam bile adam olduğuna bin pişman olurken ''vay bee'' diye iç geçirir üstelik kendini hayıflar olur.
sevgilinize topuklu ayakkabının ne kadar saçma olduğu fikrini aşılayın yoksa tepenizden bakar.
in bruge filmini akillara getirir.