bugün

kendi halinde telefonla uğraşan adamın kafasına bir kadın vuruyor ve olaylar başlıyor.

kaynak : https://twitter.com/kumte...tatus/1222900720388603905

--spoiler--
● Bugün size Kırşehir'deki akıl almaz olay ve kesilen cezadan bahsetmek istiyorum.
Videoda görüldüğü üzere kendi halinde telefonla uğraşan adam, bir kadın tarafından saldırıya uğruyor. Sonra kadının abisi gelip adamı dövmeye çalışıyor. Devamında kadın kürekle adama saldırıyor.

● Kadın, saldırdığı adamla komşuymuş. Aralarında anlaşmazlık olmuş ve kadın koruma kararı aldırmış.
Videodaki olaydan sonra polis gelmiş ve kadın, adamın kendisine saldırdığını söyleyerek şikayetçi olmuş. Karakolda görüntüler izlenmiş.

● Bariz bir şekilde kadın ve abisi kasten yaralama suçu işlediği halde adama saldiran bu iki kişiye bir ceza verilmemiş. Üstüne üstlük saldırıya uğrayan adama "koruma kararını bozma" gerekçe gösterilerek 3 gün hapis cezası verilmiş. Nerde adalet?

● Şu görüntülere rağmen kadına ceza verilmeyip suçsuz adama ceza verilmesi nasil izah edilebilir?
Ülkede kadına yönelik şiddet bir çok kişinin hassas olduğu bir konu, ve bu konu bazı kadınlar tarafından alçakça istismar ediliyor.

● Daha önce de benzer şekilde bir kadın, anlaşamadığı eski ortağına "beni taciz etti" diyerek meydan dayağı attırmıştı. Bu tür olaylarda insanların hassas noktasını istismar edip kötüye kullanan kadınlara çok ağır cezalar getirilmelidir ki benzerleri yaşanmasın.

--spoiler--
dayak atmaya gelip yerlerde yuvarlanan abinin durumu acınasıdır. bayılıyorum böyle dövmeye gelip dayak yiyip madara olanlara.
KIRMIZI ŞORTLiii NE GÖMDÜN ADAMI AMA...

TEZGAHTIR BU..KESi CÜZDAN SAAT TELEFON ÇARPMIŞLARDIR.
https://i.hizliresim.com/JV5nJo.jpg
memleketimin pekmez akıllı insanları... Sırf bunlar yüzünden adı kirleniyor. bunlarla hemşehri olmaktan utanıyorum.
kadın ne yaparsa yapsın masumdur diyen gerizekalıların mutlaka izlemesi gereken kavga. Bakın adam dövüp ceza almayıp üstüne ceza bile aldırtabiliyorsunuz.

Kadına terazi erkeğe tokmak gösteren adalet istemiyoruz!