bugün

Parasının karşılığını veren, akıllı telefonlar için birçok noktada bulabileceğiniz(tabi büyükşehirlerde) ekran koruyucudur.

Demin telefonu yürürken çat diye koltuğun kenarındaki tahtaya vurdum. Neyse ki işe yaradı.
Yedi ay kadar önce kırk liraya taktırdığım, dün onbeş lira istenen ekran koruyucu.

Istek: Ne olur biri içime su serpsin; yedi ay önce mi dün mü kazıklandım.

Edit: ben de biliyorum onbeş lirayla karda olduğumu ama her ay gidip taktıracaksam 15x7=105 tl olur. Telefonu düşürüp ekranı kırma ihtimali de var tabii.

Edit2: böyle de ileriye dönük düşünen, tutumlu, hesaplarla durum değerlendirmesi yapan, çarpma bilen bir insanım işte.
Benimki de 15 lira tuttu ama kırılmaz ekran koruyucu mu onu bilmiyorum baya kalın bir şey ama eğer normal jelatin ise ben kazıklanmış oluyorum :D
Kırılır. Öyle bir dünya yok. Evet.
görsel

Bir halta yaramayan meret. Telefonun eski ekranı...

Ek:evet kurşun isabet etti.
kırılmaz denmesine hep güldüğüm için normal ekran koruyucu kullanıyorum. kırılmaz dediğiniz çatır çutur kırılıyor arkadaş, bilindik bi marka olmadıkca çok para yatırmamak gerek.
Afedersiniz bir yaprağa yaramıyormuş. Gitti telfon ceğizim. G.o
Ekranı tam doldurmuyorsa almayın. Telefoncuların aklına değil kendi aklınıza güvenin yoksa ekranınızın yanı yere çarpıyor ve ekran kırılıyor efendim.
Kırılır. Tükenmez kalem gibi ismiyle çelişen bir objedir.
taşıdığı adı layığıyla yerine getiremeyen ürün.
daha çok çizilmelerden korur. ekran kırılmaları %90 kenar darbeden olur. o yüzden kalın kenarlı kılıf kullanın.
kırılmaz -sanılan- ekran koruyucudur.
Kırılmaz ekran koruyucu aslında kendisi kırılsın, ekranınız kırılmasın diye yapılır. Ekrana ya da telefona bir şey olmasın istiyorsanız eşşek kadar kalın kılıflardan Kullanmalısınız.
arkadaşım telefonunu düşürene kadar hepsinin isminin aksine kırıldığını düşünüyordum. telefon yere düştü kırılmaz cam gerçekten kırılmadı ancak altındaki asıl kırılmaması gereken cam kırıldı. sonra kontrol için çocuk kırılmaz camı çıkartmaya karar verince kırılan cam parçaları da kırılmaz camla birlikte geldi.
sonuç: bırakın kırılsın.
cihazın ekranının hassaslığını öldüren gereksiz aksesuar.

eskilerin kumandaların poşetlenmesini eleştirenler şimdi kılıf takıp ekran koruyucu yapıştırıyorlar. aralarında herhangi bir fark göremiyorum.
ismindeki illüzyona aldırış etmeyin, gayet basit bir şekilde kırılan ekran koruyucudur.
Kalpten bile kırılgan. En ufak darbede bile kırılıp gider. Bir anımı anlatayım. Telefoncuya gittim fatura ödemeye. Adam yeni nesil kırılmaz nano cam takıyordu müşterinin ekranına. Abi bu camlar ne kadar dedim 50 tl dedi. Bende çok pahalıymış neden dedim. Bunlar asla kırılmaz çok sağlam çekiçle bile kıramazsın dedi. (Kapağında çekiçle cama vurulan resim vardı). Adam bana da satmak için paketten yeni bir tane çıkardı masanın üstüne koydu ve tornavidanın sapıyla tek bir darbe vurdu ve sonuç.. 50 liraya ekranına cam takıtran müşterinin gözü yaşlı. Telefoncu bana garip garip baktı ve dedi ki Allah Allah bunlar kırılmıyordu ya
bir poka yaramayan, hatta telefona daha da zarar veren nesne.

bu zamana kadar o kadar akıllı telefon kullandım ve hep çizilmeyi önleyen şeffaf ekran koruyuculardan kullandım, hiç ama hiçbir sıkıntı olmadı.

ama bu soktuğum kırılmaz cam mıdır kırılmaz ekran mıdır nedir bunu kullanmaya başladığımda beri telefon dayanmaz oldu bana. telefonu düşürünce kırılmaz cam çatlıyor, ve alttaki ekrana zarar veriyor. bu kırılmaz ekran koruyucu olmasa telefona hiçbirşey olmayacak belki. şeffaf ekran koruyucu da piyasada bulamıyorum, mecbur bunu alıyoruz.

velhasıl kelam kullanmayın.
güncel Önemli Başlıklar