bugün

Kırsal alanda yaşanan sevişme maceralarıdır.

Bundan iki hafta kadar önce, kırsal bir alana arkadaşlarla maç yapmak için gittik. Beş arkadaş vardı yanımda. Hemen yan tarafta voleybol oynayan kızlar vardı. Bir tanesi mini etek giymiş dikkatimi çekmişti. Bizim top onların bölgeye gitti. Ben topu almak için oraya gittim. Bu Kız topu yerden aldı bana verdi. Bu arada frikik verdi ve siyah Külotu ile müthiş bir frikik verdi. Topu verirken göz göze geldik. Elimi tuttu ve birazdan ben ileri gideceğim dedi. Tabi şaşırdım. Kızı izliyordum. On dakika sonra yalnız ileri kırlık alana doğru ilerledi. Bende arkadaşlara müsade edin ben lavaboya gidiyorum dedim. Sonra kızın arkasından gittim. Yanına geldiğimde bana hadi sevişmek istiyorum dedi.
Sonra orada ki bir ağaca doğru eğildi. Mini eteğini yukarı kaldırdı. Zaten incecik olan siyah Külotunu çıkarmaya dahi gerek görmeden, yana çektim ve 18 dk müthiş bir pompa yaptım. iş bittiğinde teşekkür etti. Zaman dardı. işi uzatamadık.

Tanım: kırsal alanda yaşanan sevişme maceralarıdır. Evet.
Vaktin birinde inciraltı bahçeler arasında daldığımız bostanın sahibinin bi kamyonet ırgat kadınla çıkıp gelmesi.
Tek iyi yanı popodan taraf serin serin eser bir hoş olur.

Gereksiz bir macera, ergenlikte mekan sıkıntısı çeken gençler tarafından zaruret hallerinde tecrübe edilir.

Yokluktur.

Rezilliktir.