bugün

muhabbeti iyi kızdır...
Ameledir. Klas karılar viski ya da şarap içer.
Erkekler ne olursa olsun efes extra içer.
Afiyet olsun...
görsel
anlamadığım nokta normal biradan sadece %2.5 fazla alkollü.
içki içmekle kadınları sınıflandırmanın nasıl bir alakasi var çözemedim dedirten hede.
Müptezeller cemiyetimizin vip+ üyesidir.
Kokoreci bol acılı da yer.
Nikah basılır.
Şu an Lindemans içiyorum ama kavga olursa gene de çağır. kenardan iZlemek güzel oluyor.
(bkz: vurduruyordur)
Insanlari simartmayi bilen urkek bir ceylan yavrusudur. Ictigi candir, beraber icilen canan.
durduruyordur.
Bendim o. Ama şuan sanki alkol bütün kötülüklerin anasıdır iyk o ne beğ diye söylemesim var. Özellikle biraya Niye acabaysa.

Tuborg amber De iyidir.
Su içiyordur.

Ben litrelik efes extra içen kızı gördüğümde şaşırmış, ikinci yudumu ağzına aldığında dudaklarına yapılmıştım. Güzel zamanlardı.

Tabi öncesinde 2 tane 50 lik vodka içince kafanın güzel olması normal.
bi, amsterdam içen kız değildir.
Kamyoncu Rüstem abidir.
kırmızı tuborg içen ile içmeyen bir değildir.
En güzel duyguların insanıdır. Ne o öyle ılık gibi bomonti, Malt, filtresiz falan?
amsterdam almaya parası yoktur.
yaninda bol tuzlu fistiklardan avuc avuc yiyebiliyorsa hesap girme korkusu olmadan birlikte esli ihaleli bataga oturulabilecek kizlardir.
kırmızı tuborg da bozdu, eski tadı yok.

T : bira içen kız.
Miller içen kızı yolar.
Asil duyguların insanıdır. Üstelik 'ne var bunda' diyecek kadar da mütevazilerdir. Ne var? Tabi ki de, biz delikanlılar için gayet normal bir şeydir kırmızı tuborg içmek.
Kırmızı tuborg içiyorum amk ama ne derdim var ne serçe parmağımla kulağımı karıştırıyorum ne de ayan ablayım. Sıradan insanız işte herşey için genelleme yapmak mı lazım?
bi ben ayırt edemiyorum sanırım. evet bazılarının içimi daha kolay ama o kadar. daha fazla ne fark beklenir ki? evde bomonti kalmamıştı kırmızı tuborg içmiştim gayet güzel gitmişti. bence abartmaya gerek yok bu konuda.