bugün

özel günler dışında kullanılması çok asortik ve alaturka kaçan ağır ruj rengi. Günlük hayatta uçuk pembe, vişne çürüğü, kavun içi, ten rengi gibi hafif renkte rujlar kullanılmalı.
Nelere kadir. Iki gunde, bir ayran iki bu gundeme oturdular. Gerci bunlarda emir kulu sorun bunlarda degil, bunlari kendine malzeme yapanlarda.
tonunun çok önemli olduğu rujdur. bazı kızlarımız cırtlak kırmızı sürüp sokağa çıkıyorlar ve hiç hoş olmuyor bu.

ayrıca; vazgeçilmezimdir.
KIRMIZI RUJ
THY hosteslerine yasak edilen kırmızı ruj, oje ve platin rengi saça gelince...
Gündemden çok viledayla haşır neşir olduğum şu telaşlı günlerde gözümden kaçmış olabilir diye soruyorum: G-string'le ilgili bir düzenleme var mı mevzuya ek olarak? Hani şu küçük, üçgen, ipli şeyden söz ediyorum. Popoyu özgür ve buzz gibi bırakan seksi çamaşır parçacığı... Sadece hostes değil cümle kadın çalışan için bir genelge ister artık paçalı dona dönüşle ilgili. Malum; pantolonu gösteren ütü iken kadını gösteren "ruju" deyip geçmek olmaz (!) Pamuklu, sıhhi, birlik beraberlik dolu mayıslar olsun. Sevim GÖZAY.
Her kızda hos durmayan rujdur.
dişleriniz beyaz değilse bir kere sürülmemesi gereken rujdur, cesaret ister.herkese yakışmayabilir.
seksapalite yarattığı yadsınamaz bir gerçek.
bazı beyaz tenliler için sadece dudakların görünmesine de neden olabilir tabi.
iddialidir. gunduzleri degilde geceleri surulmesi daha yerindedir.
dudakları ince gösterir.
aşktır.
her an sürülebilir kıyafete yakistirilir.
öpülmeyi içten kılan ruj rengidir. Diğer renklerin böyle bir cazibesi olduğunu düşünmemekteyim.
iddialı, seksi, gösterişli durur. özellikle beyaz tene çok yakışır.
bir bordo ruj kadar çekici değildir. bir çok erkek bu renge tav olur. günlük hayatta da pek kullanılmamalı bence.
kullanmayacak olduğum rujdur.
zaten dudakların silikon mu diye soran oldu vakti zamanında kullanıp bir de insanlarda öpme isteği mi uyandırayım !
vazgeçemediğim.seksapelitesi inkar edilemez.
En baba rujdur. Çekiciliği arttırır.
Hatunu hatun yapan ruj.
ben burdayım diyen etki gücü yüksek, kadının dişiliğini vurgulayan erkeklerin garip bir şekilde tesirine girdikleri, benim de favorim olan bir rujdur.
her zaman birincidir.
dudağı olana yakışır.
çok ince ve kalın dudaklılara yakışmayan rujdur. daha iyi bir alternatifi için (bkz: bordo ruj)
kadınların vazgecılmez sılahıdır. Dudakları dolgun ve oldukca seksı gosterır. Ozellıkle beyaz tenlı kadınlarda daha cok dıkkat ceker. Seksapelıteyı yukseltır. Eger bır erkekle ılk kez goruseceksenız kırmızı ruj surun ve gulumseyın.
bn burdayım işte. (bkz: dedirttiren bayan)
kadının; ben buradayım deme şekli.
christian dior, piyasaya rouge dior 9 diye sürdü. zamanla 99, günümüzde 999 olarak bilinen bir tondur. günlük kullanılabilecek bir ruj değil. aşk rengi; biraz tutkulu, biraz sert. kadın gökyüzü gibi nasıl ki gökkuşağı çıktığı zamanlar garip bir şekilde gökyüzüne yaklaşıyoruz, gülümsüyoruz. aynı zarafet, nadir sürüldüğünde etkili.

http://www.youtube.com/watch?v=4N7VK7vHwnw
sozlukteki bir yazara cok yakisiyor.
Vazgeçilmez kozmetik ürünüm.
Asil, çok asil.*