bugün

bir zamanlar, rtük ün daha esnek olduğu dönemlerde, genellikle show tv de saat 2 den sonra yayınlanan, softcore tadına bile yaklaşamayan basit filmlerdir.
türkiye nin çok değil daha 10-15 sene öncesinden ne kadar gerilere geldiğinin güzel bir örneğidir.
(bkz: çok ayıp)
biraz sonra filmdeki iki arkadaşın sevişeceğini bize anlatan filmdir. bu tür filmler konulu olduğundan izleyen kişi her an sevişilecek sahneyi beklediğinden filme adepte olamaz, filmden de bir şey anlamaz.
(bkz: tutti frutti)* *
tinto brass filmleri güzel örneklerdir. kocaman kocaman noktalar vardır hiç biri kırmızı değildir. bembeyazdırlar söylemesi ayıp.
tam faaliyete geçilen anlarda araya reklam sokup filmin devamını beklememizi sağlayan ve bir neslin doyum kaynağı olan aynı zamanda göz bozukluklarının asıl sebepleri arasında yer alan filmlerdir.
(bkz: malena)
(bkz: miki film)
zamanında show tv' de yayınlanan ve yakalanma korkusuyla küçük yaşta izlenen eğlenceli ve hafif erotik filmlerdi. ne günlerdi heyt be.
+ oğlum yatmadın mı sen daha.

- yok baba su içmeye kalktım.

+ hadi bakalım iç suyunu hemen yat.

- içses: kesin anladı amk.
aileyle izlenilen televizyonda, görülen kırmızı noktayı bir türlü unutamamak. gece yarısı televizyon tekrardan açılır.
bir dönem show tv de her cumartesi oynayan filmlerdir. 90'larda genç olanların ömrünü sömürmüştür.
görsel
bundan 15, 16 sene önce gece 12 dem sonra televizyonda yayınlanırdı babamın yatmasını dört gözle beklerdim babam yatar yatmaz açardım kanalı ama sonunu hiç getiremezdim uykum gelir yatardım.
gece yarılarına kadar beklenilesi fakat 15 dakika gördüğünü gördüğün göremediğini amuda kalkarak şifreli bölümü çözmeye uğraşmaktır.
film başında uyuyakalmak nedeniyle sabah üstü örtülmüş televizyon kapatılmış bir şekilde uyanıldığından utanç veren filmlerdir.
(bkz: bunu bilen liseli değildir)
eski kumandalarda recall tuşu bulunmadığından mütevellit kolayca ulaşılabilecek bir kanala kırmızı noktalı yayından önce bitmeyecek bir filme sahip bir kanal yerleştirmeme ve ani bir baskında ona geçiş yapıp "film bitince yatacam!" bahanesini kullanmama yol açan, bir neslin cinsl objesi omuş erotik film ve yayınlar.
şimdinin yirmi yaş ve üstü gençlerinin bilebileceği, koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi dedirten filmler idi. neden sağ alt köşede o kırmızı nokta vardı bilmem. ayrıca;

bunu beğenen, bunu da beğendi:

(bkz: tutti frutti)
show tv'nin unutulmaz yayınlarındandır. bir keresinde sahur gecesinde karşılaşmışlığım vardır o derecedir.
roy lichtenstein'ın film endüstrisine kazandırdığı benday tanecikli bütün filmlerdir. kodumun cahilleri ya!. şaka lan.
Geçen yıl hotbird uydusunda polonya'nın tele 5 kanalında gece 1 2 civarında yayınlanan filmler. Hala devam ediyor mu bilmiyorum.
amuda kalkıp bakınca şifre çözülüyomuş.
90ların ortalarında gece yarısından sonra yayınlanan erotik filmler. Show tv öncülük ederdi.