bugün

renkli kişiliğe sahip merkep.
al eşek
isimden cok sifat gibi bi sey. entry girerken bir kullanici ismi.
ancak silik listenizde gozuken isim degil sifat, entry'yi silen moderator'un sifati kirmizi merkep oluyor.
keske hangi entry mizi kimin sildigini gorebilsek...
edi+ bu sahsiyeti gereksiz yere elestirmek mantikli bir sey degil yani, gidin modlarla ozelde konusun.
anlayamadığım saçma sebeplerle entry girmemden ortalama üç saniye sonra entry silen moderatör.

örnek vermek gerekirse:

baslik: eksisozlukten haber alinamiyor
entry:ssg'yle konuştum haberler iyi. dedi ki ek$i sozluk turp gibiymiş ve hala http://84.44.114.44 ten hizmet vermekteymiş. ayrıca sözlüğe ulaşamayan adsl kullanıcıları da telekomla görüşmeliymiş.
silinme sebebi: burasi uludagsozluk

edit: sahtiyan'in müdahalesiyle entry tekrar hayat bulmuştur. ancak sanıyorum ki kirmizi_merkep eylemlerine devam edecektir.
kendisinin bot olduğunu anlayamayıp paso "yazar arkadaşımız" diye söz eden arkadaşlarımıza selam edeerim
zaten kendisi başka nickle yazarlık yaptığı için bu başlıktaki entryleri silmeye gerek görmeyen modumsu yapı.
can sikici sifat. silinen entrylerin yaninda bu ismi degil de, silen moderatorun ismini gorsek keske de kiminle irtibata gecebilecegimizi gorsek. bazi moderatorler de surekli ben yapmadim aciklamasi yapmak zorunda kalmasa.
(bkz: moderasyon keyfiyeti)ne giden yolu aciyor bu uygulama, ve moderatorler kontrol edilemiyorlar.
eğer bot ise, moderatorlerin kendine güveni olmadığı sonucunu doğuracak sıfat.
(bkz: köylük yer fantezisi)
an itibariyle başka bi entrymi daha silmiştir
lakin bu sefer haksızdır
çünkü entry nin başlıgı "bi sktir git dedirten laflar" dır ve ben oraya "çuval olayının intikamı alınmıştır heeeyttt. bi film çektik koca amarika yı dize getirdik bu işler bööle oluum" yazmışımdır.o da "Entry kesinlikle tanım içermelidir, tanım şeklinde olmalır. Aski halde silinir." sebebini yazmıştır.

benim yazdıgım bi laftır diğer bütün entryler laftır. entrynin alakası da laftır burda silinme sebebi tanım içerip içermemesimidir yoksa içerik midir.kurtlar vadisine sempatisi varsa o kendisini ilgilendirir.kurtlar vadisi dokunulmazmıdır.laf söylenemezmidir.

kısacası silinme sebebi alakasızdır

sonuçta hala ben haklıyım ben mod um benim dediğim olur diyorsa sözlük tapulu malıdır doorudur.istediğini yapar istediğini asar

ama mantıklı olsun bari silme sebebi mantıklı olsun
gayet akıllıca davranan bir yazarın sahte nickidir. şimdi düşünün bu işleri yapan kişi kendini açıkça belli etse, bütün tepkileri üzerine çekecek, kimse tarafından sevilmeyecek, entryleri kötülenecek, sürekli ayar verilmeye çalışılacak vs. halbuki kırmızı merkebi paratoner olarak kullanıp kendisi sözlükte rahatça yazabilmektedir. sözlükte yazmaya başladığımdan beri ilk defa entrym silinmiş, ancak gerekçesi akla yatkın **. zaten silen kişi olarak kırmızı merkebi görmesem, böyle bir nickten ve yukarıda yazılan bir sürü eleştiriden de haberim olmazdı.

not: beğenmediyse bu entryi de silebilir.
entry yazma şevkini kıran kişilik.
kalın derili bir merkep türü.
hukuki sebeplerden dolayi gotumuze girebilecek enrtymi silerek gotumuzu saglama almistir. *
muhabbetini özlediğim silici kişilik. dön be abi, bak çoluk çocuk perişan..
onu nasıl unutursunuz diye sinirlendiğim silici kişilik. * eğlencelere onu da bekliyoruz. *
birinci sözlük yılını kutladığımız silici kişilik.
2000. entry mi hediye etmek istediğim bot. bunu da silmesin? *
"kırmızı_merkep"

birinci nesil yazar. hoşgelmiş ve gitmiş sanırsam.
uludağ sözlük ilk açıldığı zaman - sanırım 16 ocak - kendisiyle bayağı papaz olmuştuk. her yazılan entryi silen gıcık bir kardeşimizdi. hanı tamam bizde o zaman birkaç arkadaşla işin bokunu çıkarmış çılgınlar gibi eğleniyorduk ama sözlükten uzaklaştırmayı beklemiyorduk. selam ederim kendisine.
6. ve 7. entrylerin sahibi. aktivite göstermiş ikinci yazar muhtemelen 4. etryi de kendisi girmiş, sonra da silmiştir.*
Baktım da yıllardır sözlüğe yazmamış yazar.
sözlük ün ilk yazarıdır. manitu gibi bişey. boottur.
sözlüğün 6. ve 7. entrysini giren, 4 yıldır ortalarda görünmeyen yazar, nesildaş.
(#6) (#7)
zall ın bu adamı araştırıp bulması gerekiyor efendim. gerekiyorsa kafasına silah dayayıp zorla geri döndürsün sözlüğe! azcık vefa vefa!