bugün

herkes konuşur aktroller sözlükte yazar başlığının yegane üyesi.
birinci nesil ak troll affedersiniz yazar. yazdıkları troll amaçlı değilse durum daha da kötü.
Birinci nesil ama merkepllikbaki. Adamı nesil muhabbetine tövbe ettirir.

istanbul beyefendisi ise eğer, bi dakka... Lağğnnn..

Kadir lan bu, kadir topbaş.
ak parti için para karşılığında entry girdiğim iddia ediliyor. kişiliksiz, omurgasız, para için her şeyi yapabilecek olan adamların böyle düşünmesi çok normal. gezi vandalizminde gördük zaten sizleri, 20 lira için yakmadığınız hiçbir şey kalmadı.

ilk ve son kez kendi başlığımda böyle bir açıklama yapacağım; isteyen istediğini düşünmeye devam edebilir.

ben en kaba tabirle, jön türklerdenim. istanbul beyefendisi mi dersiniz, plaza erkeği mi dersiniz, burjuva mı dersiniz, yoksa ak troll mü dersiniz size kalmış, umurumda da değil açıkcası şu saatten sonra. siz 20 lira için her şeyi yazabilecek olanlar, benim 30 lira için bunları yazdığımı iddia ediyorsunuz. benim aylık gelirim 20 bin doların üzerinde. evim arabam, bankalarda birikmiş param, kaliteli bir işim, kısacası türkiye stadartlarında krallar gibi yaşayan bir insanım zaten.

ak partinin hiçbir yöneticisi ile hiçbir bağım olmadığı gibi, toplamda 5 tane milletvekili adı bile sayamam.

ama ben bu ülkede yaşıyorum. 37 yaşındayım, ara ara yurtdışı gezilerimi saymazsak 37 yıldır bu ülkede yaşıyorum ve düşünebilme yeteneğim var. çevremde olup bitenleri pekala anlayabiliyor, değşimleri görebiliyorum. ben olaylara insan temelinde bakarım, siyasetten önce. benimle sizin aranızdaki nokta da budur. ülkedeki değişimin, çıkan yasaların vatandaşa faydası var mı yok mu, beni bu ilgilendirir. bunları hdp yaparsa hiç tereddüt etmeden onlara veririm oyumu, onlar için yazarım, mhp yazarsa mhp için yaparım bunları.

aslında buraya birçok şey yazacaktım ama, tam da şimdi "sen bunlara niye kendini ifade etmek zorunda hissediyorsun ki kendini" diye sordum ve vazgeçtim. siz canınız ne isterse onu düşünün, ben de gerçekleri ama sadece gerçekleri yazmaya devam edeyim.

ha unutmadan, hiçbiriniz yokken ben yine buralardaydım. tamam mı cicişler? haydi öperim...
8 yıl boyunca ak parti gençlik kollarında kendini heba etmiş yazar. Şimdi gelmiş ezberletilenleri kusuyor.
(#25212656)
(#25212670)

8 yıl sonra entry giren birinci nesil yazar. moderasyon kadrosu dışında entry giren ilk yazarmış kendisi. adam uludağ sözlük yazarlarının atasıymış resmen. dün beni takip edince biraz işkillendim; acaba seçilmiş insan mıyım, yoksa beni tanrılara kurban etmek için mi diye düşündüm ama yersizmiş korkularım.
yazarlar arası ilk başlığın sahibi, zaar.

(bkz: uludağ/#6)

kendisine saygılar sunar ve de yatarım.
zall ın bu adamı araştırıp bulması gerekiyor efendim. gerekiyorsa kafasına silah dayayıp zorla geri döndürsün sözlüğe! azcık vefa vefa!
sözlüğün 6. ve 7. entrysini giren, 4 yıldır ortalarda görünmeyen yazar, nesildaş.
(#6) (#7)
sözlük ün ilk yazarıdır. manitu gibi bişey. boottur.
Baktım da yıllardır sözlüğe yazmamış yazar.
6. ve 7. entrylerin sahibi. aktivite göstermiş ikinci yazar muhtemelen 4. etryi de kendisi girmiş, sonra da silmiştir.*
uludağ sözlük ilk açıldığı zaman - sanırım 16 ocak - kendisiyle bayağı papaz olmuştuk. her yazılan entryi silen gıcık bir kardeşimizdi. hanı tamam bizde o zaman birkaç arkadaşla işin bokunu çıkarmış çılgınlar gibi eğleniyorduk ama sözlükten uzaklaştırmayı beklemiyorduk. selam ederim kendisine.
"kırmızı_merkep"

birinci nesil yazar. hoşgelmiş ve gitmiş sanırsam.
2000. entry mi hediye etmek istediğim bot. bunu da silmesin? *
birinci sözlük yılını kutladığımız silici kişilik.
onu nasıl unutursunuz diye sinirlendiğim silici kişilik. * eğlencelere onu da bekliyoruz. *
muhabbetini özlediğim silici kişilik. dön be abi, bak çoluk çocuk perişan..
hukuki sebeplerden dolayi gotumuze girebilecek enrtymi silerek gotumuzu saglama almistir. *
kalın derili bir merkep türü.
entry yazma şevkini kıran kişilik.
gayet akıllıca davranan bir yazarın sahte nickidir. şimdi düşünün bu işleri yapan kişi kendini açıkça belli etse, bütün tepkileri üzerine çekecek, kimse tarafından sevilmeyecek, entryleri kötülenecek, sürekli ayar verilmeye çalışılacak vs. halbuki kırmızı merkebi paratoner olarak kullanıp kendisi sözlükte rahatça yazabilmektedir. sözlükte yazmaya başladığımdan beri ilk defa entrym silinmiş, ancak gerekçesi akla yatkın **. zaten silen kişi olarak kırmızı merkebi görmesem, böyle bir nickten ve yukarıda yazılan bir sürü eleştiriden de haberim olmazdı.

not: beğenmediyse bu entryi de silebilir.
an itibariyle başka bi entrymi daha silmiştir
lakin bu sefer haksızdır
çünkü entry nin başlıgı "bi sktir git dedirten laflar" dır ve ben oraya "çuval olayının intikamı alınmıştır heeeyttt. bi film çektik koca amarika yı dize getirdik bu işler bööle oluum" yazmışımdır.o da "Entry kesinlikle tanım içermelidir, tanım şeklinde olmalır. Aski halde silinir." sebebini yazmıştır.

benim yazdıgım bi laftır diğer bütün entryler laftır. entrynin alakası da laftır burda silinme sebebi tanım içerip içermemesimidir yoksa içerik midir.kurtlar vadisine sempatisi varsa o kendisini ilgilendirir.kurtlar vadisi dokunulmazmıdır.laf söylenemezmidir.

kısacası silinme sebebi alakasızdır

sonuçta hala ben haklıyım ben mod um benim dediğim olur diyorsa sözlük tapulu malıdır doorudur.istediğini yapar istediğini asar

ama mantıklı olsun bari silme sebebi mantıklı olsun
(bkz: köylük yer fantezisi)
eğer bot ise, moderatorlerin kendine güveni olmadığı sonucunu doğuracak sıfat.