bugün

dağa çıkan kırmızı fularlı kızın röpörtajıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=omE-rs6djSA
kırmızı fularlı kızın türk olduğunu iddia ettiği röportajdır. kesin ermeni amına koyim başka açıklaması olamaz. alın size gezi kahramanları ibnenin evlatları. pkk ile masaya oturdu diye sabah akşam akpartililere sallayan piçler! pkklılarla aynı safta yürümek nasıl bir duyguydu? bu memleketin bence 95%i koyun.

edit: genç hewalnolar rahatsız.

extra edit: akpli falan değilim oğlum, ben sadece böyle bir toplumla aynı havayı solumaktan utanan bir vatandaşım. aklınızın sapını sikeyim.
Pkk nin sisteme karsi oldugunu zanneden saf kizin roportajidir. Karsi oldugu sistem kadar fasist bir orgut olan pkk'ya katilmistir. Bu kizin pkk'ya katilmasi, akp'nin ne mal oldugunu degistirmemistir got killari.

Edit: eksileyin eksileyin amk got killari. Vatan haini ibneler sizi.
O siktirboktan kıyafetler içinde gördükten sonra sinirden ellerimin titrediği, gerisini dinleyemediğim tam bir yavşak röportajı. Vay anasını ne orospular çıkıyormuş...
bazı gerizekalıların bir örnek üzerinden gezi direnişine bok atmaya çalıştığı örnek.

bunu diyenler de pkkyla birbirlerine sırayla kucak dansı yapan akpliler.
(bkz: pkk ye katılan türkler)
akp'nin köpekliğini yapan pkk sempatizanlarından bir diğeridir.

gezi sürecinde gerçekten milli duyguları ile oraya gidenler bunları hep dışladı, hatta yeri geldi dövüp polise teslim etti.

ama işte araya sızdılar ve reklam yapar gibi, kasıtlı olarak bir zan altında bırakma girişiminde bulunuyorlar.

birde vurguluyor, yörük olduğunu, türkmen olduğunu.

hiçbir gezi eylemcisi bu ruhu kiralık orospu yüzünden zan altında kalmaz, hem niye kalsın ki ?

akp'liler bu kızın dağda yaptığını sizin siyasetçileriniz masada yapıyor...

edit: ayrıca kırmızı fularlı kız kim amk. ben ilk defa duyuyorum.
gezici zihniyetin bir parçasıdır.
şahan'ın beynini aldıran adam skecindeki tip gibi konuşan insan röportajı. bir de ne dediği anlaşılmıyo ki kızın, bir sürü şey söyleyip hiçbir şey söylemiyor, necati şaşmaz gibi. hegemonya nedir diye sorsan bilmez.
Ne konuştuğunu kendisi de bilmiyor amk kevaşesi. Bonzai içmiş gibi mal bi tipi var.
Birde gezicilerin içinde pkk lı yok diyorlardı. Adamların kanına işlemiş.