bugün

açtım, yavrularım da açtı, kaç gündür hiçbir şey bulamamıştım. kırmızı başlıklı kızı gördüm.sepeti yiyecek kokuyordu. durumumu anlattım, biraz ver yavrularıma gçtüreyim dedim. vermedi. ananemin onlar dedi. çok kızdım. sepettekileri yedim. ananeyi yedim. kızı da yedim. açtım. yavrularım da açtı ...
yıllardır bu türkler bizi ezdi. kültürel haklarımızı elimizden aldılar. biz de sonunda dağa çıktık ve kırmızı başlıklı kızı yedik. * * *
(bkz: inci ertugrul sizin sesiniz)
pek muhterem beni avlayan avci ve beni tenkit eden insanlar;

bendeniz dünyanin bir gerceği olan büyük balık kücük baliği yer kanunu uyguladiğim için beni benim uygarlaşmış olan versiyonum köpeğin kıcına sokuyorsunuz.

siz acaba birbirinizi en zittiri pittiri seylerden yemiyorsunuz?

siz acaba resmi hirsizlik olan ticaretle ugrasip alinin külahini veliye cart gecirmiyor musunuz?

siz acaba üc kurus menfaat için zayifi ezmeye güclüyle karsilaştiğinizda yalamalık yapmıyor musunuz?

bendenizin hikayesini bilenler bilir, bendeniz icratimi icra ederken hiç olmazsa hergelece mizahla işimi gördüm.

peki siz birbirinizi yerken mizahin katresini bile yspmiyorsunuz.

o asik suratlarinizla dalga geçen svayklari sürüm sürüm mahkemlerde süründürmüyorsunuz?
yahut topun agzina sürüp bir takım tavus kuslarina madalya aldirtmiyor musunuz?

birbirinizin hayatini zindan edip binbirtürlü celikten coraplar örmüyor musunuz?

sokrates efendi sizle dalga geçti ve ezberlerinizi bozdu diye pek kıymetli yargiclariniz ona baldiran zehiri içirtmedi mi?

bütün bunlari geçtim, sizler birbirinizi utanmadan kaziklamaya bayilmiyorsunuz.

cocuklariniza hayati zindan etmiyor musunuz?

sizleri anlamayacak ve sizin de anlamayacağiniz cocuklar peydahlamiyor musunuz?

kusura bakmayin ama bu ahvel seriatta benim yaptıklarım sadece laf-ı güzaf.

bari hirtoluklarinizin ve dangalakliklarinizin suclarini bana bulastirmayiniz.

pek saygilarim ve hürmetlerimle....