bugün

acaba sadece benim bilgisayarda mı ya da gözlerde mi bir arıza var dememe sebep olan olay. bazı bkz'lar kırmızı renge dönüşmüştür.

edit : dolu olan bkz'lar kırmızı renge dönmüş, gözleri çok yormakla beraber yararlı olmuştur.
sadece dolu olan bkz.ların kırmızı olması durumu. boş bkz.larda değişiklik olmamaktadır.
boş bakınız doldurmak isteyenler için harika bir hizmet olmuştur.
ilk görüldüğünde ".nanı sikim noluyo bilgisayarım bozuldu abov!" şeklinde tepki verdiğim ama dolu bakınızların renginin değiştiğini görünce rahatladığım yenilik. güzel bir yenilik olmuş en azından yazarlar için büyük kolaylık.

kırmızı biraz göz alıcı renk olmuş hem de gözü yoruyor; rengi değiştirmek daha iyi olacak gibi.
acaba sadece bende mi bir bokluk var? diye düşündürmüş, ilgili başlığı görünce de bir "oh" çekilmesine sebep olmuş şeydir.*
manavdan karpuz seçmek gibi. bir nevi kesmece mantığı.

edit: başlık başıma kalmş.

zoraki tanım : yönlendirme olarak verilen bakınızların dolu olduğu takdirde kırmızı renkte görünmesi olayıdır.
(bkz: tanıma gel hanım)

edit 2 : info'yu unutmuşuz.

edit 3: bu nasıl oldu şimdi. entry 7. sırayı fırlamış. anlayan varsa bi zahmet...
(bkz: yildizli bakınıza dolu yazmanin rahmetli olmasi)
birinin sözlükle oynadığını gösteren durum. zall'ın canı sıkıldı galiba. *
rengi çok koyu olmuş. göze ters geliyor açıkcası farklı bir renk olması daha güzel olurdu.
moderasyonu tebrik ediyoruz, dolu mudur, boş mudur? düşüncesinden bizi kurtardıkları için...

helee gardaş hoş musan, doooluu musan boş musaan..

yalnız benimkiler niye mavi zall?

edit: olum kurcalamayın şu sözlüğü amıniim yaaa...
(bkz: hayırlı olsun)**

edit: buda kırmızı oluyordu o dönemde, çok şey kaçırdınız.
sözlüğe girerken yeni yila girermiş gibi hissiyat verecek olan bakınızdır. aha örnek vermek gerekirse;

(bkz: don)
yenilikçi bir adımdır. takdir edilesidir.
an itibariyle sona ermiştir. ne alaka lan?
yazardan yazara değişen renklerin olduğunu gördüğümden dolayı ve de benimkinin kırmızı olmasından ötürü;
"acaba zall bana bir şeyler mi demek istiyor?" şeklinde işkillenmeme sebep olan güzellik.

(bkz: ayıp ettin bana zall)
moderasyonun anlık daşşak geçmesidir.

(bkz: t domeninde taşak eğrisi)
(bkz: bitti)
(bkz: gitme kal bu sözlükte)
(bkz: ateşli bkz) *
uludağ sözlük ü oldukça seksi gösteren hede. bu arada benim peçetem nerede?*
bkz yazarlığı hiç bu kadar keyifli olmamıştı. *
rengi kırmızı olan bakınızlardır. *
çaktırmadan bakınız >>>>>>>>>>> naaah size bakınız...

kandırmaca oğlum bunlar, 2 dk eğlenin diye yapılmıştı...
(bkz: gorunmez bakiniz)
(bkz: kirmizi)
(bkz: sana kırmızı çok yakışıyor)
her zamanki temasında görünmeyen bakınız.. biri bunu da düzeltsin bari..