bugün

Tek kırma ile aşırı derecede tehlikeli olan eylem, ya domuz yıkılmassa ve üzerinize doğru koşarsa.
babadan kalma beretta 16 kalibre tufek var bende. uzun yıllar avcılık yaptım sonra bıraktım canlı oldurmeyi ta ki bu seneye kadar. ekinlerin canına okudu bu domuz denen mahlukat. bende geceleri gidip tarlada beklemeye basladım her gece geliyorlar tarlalara her seyi mahvediyorlar. tek kırma bir tufekle sansım zordu ama icinde tek kursun vardı bir tanesini devirmeyi basardım hem de tek atısta. zaruri durumlar dısında hayvanların zevkine oldurulmesine karsıyım ama bu hayvan resmen dort ayaklı bela.
Neden ateş edeceksin?
Bir canın yok olmasına neden olmayı savunmak spor adına ise bu ruh hastalığının işaretidir.
Aç kalmak, doymak, yemek, savunmak gibi zaruri bir durum için değilse bir insanı veya canlıyı öldürmeyi savunmak canilik olur.

Edibüdü: evet, bireysel silahlanmaya karşı değilim. ille de ateş edeceksem poligona gider ruhsatlı silahım ile (silahım var) ateş ederim veya ormana açık alana gider hedef olarak teneke bidon vb nişan olarak kullanır onlara ateş eder heves ego tatmini yaparım.
kırmayla olmaz, iki kurşunla yıkamazsınız
kasalı veya otomatik tüfekle atman lazım
en az 4 tane.
Zikzak çizerek yokuş aşağı koşarsanız hiçbirşey yapamaz. Çünkü ön ayakları kısa. Tam tersi yokuşa koşarsanız sizi biçer. Bana denk gelirse Canik Tp9 sfx ile kafaya çalışırım direkt.
hiç birşey olmaz.
o igrenc domuzlari oldurunde neyle ates ederseniz edin. ekinlere zarar. tarlalara zarar. her seye zarar pislik bir hayvandir.

ama eti guzel allah icin. hicte oyle haram tadı yok.
kovboy olmayı gerektirir.
güncel Önemli Başlıklar