bugün

ibretliktir. kız nasılsa yılbaşı gecesi kınalıada ya gidiyor bir pansiyona yerleşiyor sonra oradaki tek başına babasının arkadaşının restorantına gidiyor. sonra gece babasının arkadaşı tecavüz etmiş kendisine diye anlatıyor. kafa karıştırıcı. senin yılbaşı gecesi tek başına bir pansiyonda ne işin var o adamın restorantında ne işin var bunu niye kimse sormuyor. bekaretinide o gece kaybetmiş yerseniz. süpheli bir durum. evet.

http://www.hurriyet.com.t...asi-tecavuz-etti-40705161
istediğini alamamış kaşar iftirası. bunlar böyle zilli işte.
üstteki arkadaş haklı olabilir. belki kız meriçlerle yiyişti, sonra olay anlaşılmasın diye tecavüze uğradımda kaybettim bekaretimi diyecek. yaktılar herifi. Cin bunlar cin.
üstteki 6 kişinin beşinin suçu kızda bulduğu olay.akepenin topluma verdiği zarar istatistiklere yansımış durumda.
mahkemede takım elbise giyer birde kravat taktimi tamam iyi halden ceza yarıya iner...
sjw ler duyar kasmaya başladığına göre çekilebiliriz. geri kalan herkese hakaretler yağdıracaklar şimdi.
Yılbaşının kötü tarafına maruz kalmış olan bir kıza yapılan bir eylemdir.Şu zihniyet bir türlü bitmek tükenmedi ya.
Tecavüz olduğu inandırıcı değil. ifade şekli bozuk.
"Beraber yedik, içki içtik, odasına çağırdı bende malım gittim, hadi ilişkiye girelim dedi, olmaz dedim, giberim dedi, gibti, şikayetçiyim"
24 yaşına kadar bekaretini koruması şaşırtıcı.
Kadın yalan söylüyor gibi. Mekandaki kamera görüntüleri incelensin gerçek ortaya çıkar.
güncel Önemli Başlıklar