bugün

Fazla Bir şey yapmasına gerek yoktur; başkaları gibi çalmasın, çaldıktan sonra sıfırlamasın yeterdir.

Ekmek herkese yetecekti aslında
Tarlaya karga dadandı
Ambara fare
Fırına hırsız
Memlekete harami.
kılıçdaroğlunun başbakan olduğu bir dünya da ajdar dünya lideri olur .
böyle bir şey yok ama olabilir de.
bundan kötü olamaz.
görsel
Bende inceye diyorum ki eğer seçilirsen bu sistemi devam ettir kılıçdaroğlu kim amk.
fetöşü yancılarını geri getirip doğuda özerklik tanıyacak. allahım düşünmesi yazması bile ürkütücü amk. evet...
(bkz: son başbakan binali yıldırım)
KHK'ları yerle bir edip fetöcü memurları görevlerine geri atamak.(halk tv canli yayini, 19/06/2018).
kapitalist sistemin içerisinde ezilip gidecektir. devletleri, hükümetler mi yönetiyor gerçekten.
chp iktidar olsa bile partinin politikası aynen devam edecek: muhalefet.
(bkz: halamın testisleri hesabı olmasın bu iş)
maximum maliye bakanlığı yapacak * bir adam için gelecek zamanlı cümleler kurmak pek mantıklı değil.
türkiye'yi tekrar eziklerin ülkesi haline getireceğine yüzde yüz inanıyorum.

hiçbir yerde sözü dinlenmeyen, başka ülkelerin başkanlarının karşısında önünü iliklemiş ilk mektep talebesi gibi duracağından da eminim.

özendiği ecevit'in eski resimlerini arşivlerden tarayıp bulabilirsiniz.

hiçbir zaman haksızlıklar karşısında van minüt diyebilecek cesareti gösteremeycektir. yılların verdiği memur refleksiyle herşeyi oluruna bırakacak ve hiçbir b*k olmayacaktır.
lostun finalini tekrar çekicek.
hiç bir şey yapamaz,daha önce de söylediğim gibi onda başbakanlık potansiyeli yok.
deniz baykalı cumhurbaşkanı yapar sonra bayağı bi genelev türer ortalık * baykal genel evleri hizmetinizdedir. 7 den 70 e hizmet sunarlar. kılıçdaroğlu gider imar izni olmayan yerlere yol su elektrik götürürkü gecekondu yapabilelim xD
başbakan olduğunda entry gireceğim konudur.

edit: mantık hatası.
kendisini bilmem ama tarftarları şimdiden kıvırmaya başladı.

"seçim barajını %5'e indiricez daha ne yapalım?"

tabi canım seçim barajının %5'e inmesi yeterde artar bu millete sonra 5 sene yat, ondan sonraki seçimde de dokunulmazlığı kaldırıcaz dersin sonra yine 5 sene yatarsın.
ne yaparsa yapsın halkın belli bir kısmını memnun edemeyecektir, bu memnuniyetsiz kısım zamanla büyüyecek türkiye'de ses getirmeye başlayacaktır. işin sonunda ise herkes bir bakacak hala başladığımız yerdeyiz. Kim gelirse gelsin iktidara bu böyle olacak, çobanın çoban olabilmesi için koyunun koyunluk yapması lazımdır evet, ne çobana gerek var ne koyuna, millet olabilelim yeter.
varsayımlara dayanarak eleştirilmemesi gerecek vaadler. evet, hep vaad verir siyasiler, sonra yapmaz. fakat yapmadıktan sonra konuşmak lazım. dokunulmazlıklar ve seçim barajı benim için gayet yeterli olur başarılı görmek için mesela.

hayır, 8 yıldır tek başına iktidar olup, demokrasi demokrasi diye diye bir bok yapmayanlar var. yapmamayı bırak, daha da faşizan bir tutum sergiliyorlar üstelik. merkez partisi diye yola çıkıp kendi ağzından son haftalarda muhafazakar bir parti olduklarını kabul edenler ve onların şakşakcıları dürüstlük ve demokrasi dersi vermesin kimseye.
doğu illerinde fabrika kuracakmış.
(bkz: lafla peynir gemisi yürümez)
hiç kimse yanlısı taraftarı olmamakla beraber yine söylüyorum, dokunulmazlıkları kaldıracağını ve seçim barajını %5 e indireceğini (bkz: söyledi)türk halkına yıllardır büyük başlar bişey söylüyor. hep söylüyor. yine söylüyor.
chp nin yeni lideri olması ile birazda çevresindekilerin verdiği gazla iktidar ve başbakan olması halinde yapacakları işler bütünüdür.

başbakan olursam açlıktan nefesim kokacak
başbakan olursam slip don yerine ucuz paçalı don giyeceğim gibi örnekler verilebilir.

şimdi bazı arkadaşlar bana kızabilir fakat türk insanı bu dolmaları en son süleyman demirel zamanında yedi.

gerçek lider yapacağım dedikleri ile değil yaptıkları ile anılır.

örnek : Turgut Özal