bugün

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yabancı basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantıya Türk medya mensuplarının alınmaması dikkat çekti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gezi Parkı protestolarını takip eden yabancı medya kuruluşlarının temsilcileri ile Swiss Otel'de bir araya geldi. Toplantı öncesinde salonda hazırlık yapan Türk medya mensupları, CHP yetkilileri tarafından toplantıdan çıkarıldı. Toplantının sadece yabancı basın mensupları tarafından izleneceğini ifade eden CHP yetkilileri, Türk medyasının görüntü almasına izin vermedi.

Toplantıda kurulan dev ekranda, yabancı basın mensuplarına Gezi Parkı olaylarında polisin müdahalesi ile ilgili birkaç dakikalık görüntü izleten Kılıçdaroğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

görsel
görsel
kemal bey konuşsun abileriyle, kendi memleketine düşman, yabancı basınına dosttur, bununda ipleri soros'un elindedir.
atatürkçüyüm diye geçiniyor ama atatürkle ilgisi yok. atatürk yabancı ülkelerin iç meselelerimize asla karışmasına izin vermedi. ama kılıçdaroğlu engellemeyi bırakın, yabancı ülkeleri kendi davet ediyor. amacı ne bunun?
--spoiler--
ben, kendi ülkemde ana muhalefetim. sandıklarda başarısızım senelerdir. o kadar kötü muhalefetim ki hükümetin oy'unu düşürmeyi bırak, daha da artmasına sebep oldum. hatta bir geyik var benimle ilgili: kılıçdaroğlu, rte'nin chp'ye bir oyunu, tuzağıdır. yoksa bu kadar kötü muhalefet olunamaz.

işte böyle. gördüğünüz gibi sizlere dert yanıyorum.
--spoiler--
acizliktir.
ülkeyi yönetmeye talip bir partinin genel başkanı ülkesinin polisini türk düşmanlarına götülermi hiç.
haddini aşmak falan değildir. o basına geçen gün kendiniz saydırıyordunuz. ne oldu şimdi?
yabancı basını kendi yandaş, yalama medyasına benzemetemeyen akp'lileri kızdıran toplantıdır.

neden anlatıyor ya, konuşmasın onlara, biz kendi içimizde hallederiz demeye getiriyorlar ama yemez.

görsel
görsel
mustafa denizli'nin güzel bi lafı bu duruma cuk oturmaktadır. içimizdeki irlandalılar. ülkeyi parsel parsel sattınız diye eleştirenler ülkesini arkadan vurmak için her türlü tezgahı, manipülasyonu çeviriyor. yakışır kemalime. evet.
ne yaptın sen şimdi dediğimdir. adamları topladın, polis müdahalesi videosunu izlettin. peki eylemcileri de gösterdin mi? arkadaş bir adam bu kadar mı ülkesinin aleyhine olur yahu?
hoş olmayan bir durumdur ama yandaş basın kendi ülke meselelerine onlardan daha yabancı oldukları için yadırganmamalıdır.
hangi görüşü savunursa savunsun, ister akp li ister chp li yada mhp li hiç farketmez, bunlar gibi yabancı basın adı altında düşman akbabalara hiç bir şekilde prim verilmemesi gereklidir.
ülkesini dış basına satan bir vatan hainidir kılıçdaroğlu.
ülke bunu bir kez daha görmüş oldu.
güncel Önemli Başlıklar