bugün

chp'nin saklamak için çok uğraşmasına rağmen ortaya çıkan bilgi.

kemal kılıçdaroğlu israil sevdalısı birisidir. chp'nin başına geçmesini sağlayan kaset olayını mossad ajanları ayarlamış ve medyaya servis etmiştir. kılıçdaroğlu'nun konuşma metinlerini de mossad ajanları hazırlamaktadır. ihh konvoyunda yapılan saldırıda israil karşıtı gibi gözükmesi tamamen oyundur. iktidara gelince tüm ihaleleri israil'e verecektir. kılıçdaroğlu ssk'dayken ilaçları hep israil'den almıştır. hatta kılıçdaroğlu'nun gözlükleri bile israil malıdır ve hayata bakışı israil'le aynıdır.

burdan chp'lilere sesleniyorum. kime oy verdiğinizi bilin.

edit: dikkat çekme amacı güden provokatif bir başlıktır ve anlatılanların gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur.
(bkz: tespit sıçmakla kalmadım sıvadım)
(bkz: bizim orada öküze yuh denir insana değil)
(bkz: bok attım belki izi kalır)
(bkz: akp sevdalısıyım onun işine yarayacak her düzeni iman(sızlık)la da yaparım imanıma)
(bkz: taraf gazetesinin ulu sözlük şubesi)
(bkz: başlık sıçmak)
deniz baykalın sıkı bir israil dostu olması veri olarak kabul edilecekse CHP'nin 7.başkanının olamayacağı anlamına gelmez. Kaldı ki CHP ve Kılıçdaroğlunun NATO'dan çıkılsın ya da israille silah anlaşmaları iptal edilsin diye bir açıklamasını duymadım. Duyan varsa tespiti güzellesin...
(bkz: amerikan yahudi örgütünden ödül alan tek türk)
(bkz: yahudi cesaret madalyası)
chp içinde iki birbirine zıt akım vardır. bunlardan biri atatürk'e bağlı türkçü, milliyetçi akım diğeri ise atatürk'ü kendi amaçları için sömüren, olmadığı gibi gösteren yahudi destekçisi akım. bu konuyu uzun uzun yazar delillerini koyabilirim. fakat o kadar kutuplaşmış bir siyasi ortamda ne yazsan okunmadan karşı çıkılacağı için gereksiz görüyorum. sadece ufak notlar vereyim. ittihat ve terakki partisi 2. meşrutiyeti ilan edip abdülhamit'i görevden almak için hareket ordusunu gönderen kişilerden emanuel karasunun kim olduğuna bakmak lazım. aynı kişi 2. abdülhamit'i görevden alan gruptaydı. jön türklerin yahudilere yakınlığını bilmeyenlere duyurulur. daha sonra türkiye cumhuriyeti'ni kuran lozan antlaşmasında nasuh efendi'nin rolü unutulmamalıdır.

zaman zaman chp içinde türkçüler ile yahudiler arası sorunlar çıkar ve bir iktidar savaşı olur. yahudiler genelde uyumlu çalışırlar. türkiye ile israil arasında sorunlar olduğu dönemlerde devreye girer ve ortamı yumuşatırlar. israil'e karşı türkiye cumhuriyeti cephe aldığında o anki hükümeti yıkmak için chp'yi kullanırlar. darbeler dönemlerine bakarsanız öncesinde israil ile ilişkilerin acayip gerildiğini, darbe sırasında ise israil ile çok yaklaşıldığını, olmadık antlaşmalara imza atıldığını görürsünüz. aslında ben yahudileri severim. türkiye'nin kuruluşunda çok yardımcı olmuşlardır. ülkemiz onlara çok şeyler borçludur. düşünün varlık vergisi koyan inönü'yü bile desteklemişlerdir. kendileri bu işten en çok zarar gördüğü halde varlık vergisini en az eleştiren azınlık olmuşlardır. fakat bunları kendi çıkarları için yaptıklarını da unutmuyorum. neyse boşa yazıyorum sanki... ezberleri bozmayalım...

bu arada türkiye'de yahudi lobisinin chp'yi sindirmek için karşı safa yardımcı olmak için arasıra chp'yi kendi içinde vurduğunu da ilave edeyim. mesela işlerine gelmediği dönemlerde inönü'ye karşı menderes'i sonra demirel'i desteklediler. şimdi de deniz baykal'a karşı kılıçdaroğlu'nu çıkardılar. şu an onur öymen, deniz baykal gibi aşırı türkçüler chp'de yetkileri elinden alınmış ve günümüz olaylarına karşı sıradan bir geçiştirme yapan kılıçdaroğlu gelmiştir. israil'den önce hükümeti suçluyor. deniz baykal olsa yer yerinden inler atatürkçülerin sokaklara dökülüp israil karşıtı eylemlerini görürdük. cumhuriyet eylemleri gibi büyük eylemler düzenleyenlerin şimdi dinciler eylem yapıyor deyip onlara neden katılmadığını anlamak lazım. fakat yahudilerin elinde ve emrinde bir medya ile bu ülke daha çok böyle olaylar yaşar. bu arada kılıçdaroğlu'nun bunları anlayacak kapasite ve bilgi birikimine sahip olmadığını tahmin etmek zor değil. saf biri gibi geliyor...
dikkat çekme amacı güden ve artık bayan komik tespit sıçmalardan biri..bu tarz başlıkların günün yoğun saatlerinde açılması ilgi açı yazarlara tavsiyemdir.
bahçeli nin mossad ajanı olduğunu da iddia eden yazar tarafından dile getirilen sıçıntıdır.

(bkz: devlet bahçeli nin aslında israil yandaşı olması)
(bkz: niye hamallık yapayım ki)
bkz vermekten başka çaresi olmayan kemalistlerin kıvrandığı başlık. *
"şeref madalyası alan kimdir" sorusunun yanıtında adı geçen kişinin yandaş olduğunu gizlemeye çalışan uydurulmuş partizan önerme.
(bkz: senin ağzından çıkanla kulağının duyduğu bir mi)
musevilerden nisan almis bi basbakana sahipken muhalefete laf sokmaya calismak.
aslında algı yönetimi prensipleri ile oluşturulmaya çalışılan bir kurgudur.
rte'nın ne kadar israil düşmanı yada daha yumuşak deyimle karşıtı olduğu havasını yaratıp bunu basın yolu ile halka iletmeye çalışsada böyle olmadığı su götürmez bir gerçektir.
rte her ne kadar esip gürlerken israil hakkında ileri geri konuşsa hatta ''one minute'' dese de , en ballı ihale ve işler hep israillilere yada yandaşlarına gitmiştir. biraz araştırıldığında 12 yıllık iktidar boyunca ne kadar israile iş verilmiş insan hayrete düşmektedir.
Almanlar bile zamanında musevilerden nişan, ödül vs almışlardı ama sonra onlara yaptıkları malum...

Bunu bilmeyen ve basit bir nişanın hah tamam Başbakan yahudilerin adamı biz biliyoduk zaten diye konuşan zeka yoksulu yazarlarımıza acıyorum.

Evet kemal Kılıçdaroğlu israil yandaşıdır çünkü başbakanın sevmediği her şeyi seven zihniyettendir kendisi, sırf Başbakan acıyor diye Filistinlilere acımayan kemalistler tanıyorum durum bu.