bugün

tam başlık: " kılıçdaroğlu nun ailesinin mal varlığının araştırılması önergesi verilmesi "

bugün chp' li vekiller tarafındana aslanlar gibi verilen önergedir.
CHP grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç ile milletvekili arkadaşlarının imzasıyla hazırlanan araştırma önergesi, TBMM Başkanlığına sunuldu.

mecliste gurubu bulunan tüm siyasi partiler bu önergeyi desteklemelidir.
kılıçdaroğlu' nun, eşinin ve çocuklarının kamuyu nasıl soyup soğana çevrildiği birer birer sergilenmeli
ve " ipliği pazara " çıkarılmalıdır.

not: yurttaşlar; diğer siyasi partilerden de bu bu haysiyetli, şerefli, onurlu ve delikanlı duruşu bekliyor.
o belgeler sahte.

gılışdar tv ekranındayken dekontları gören yandaş medya belgeleri ekrandan tahlil edip sahte olduğunu açıklamıştı. ben de bir adım ileri götürüp daha belgeler yokken sahteliğini tescil ediyorum.
" siyasi şov nasıl yapılır " demiş bi adet muhterem.
haklı.
gerçekten siyasi şov.

bu şov' u yapabilecek
" bir delikanlı daha var mı ? "
hep birlikte göreceğiz.

artık şunu iyi biliyoruz: " Bir memlekette namuslu insanlar da en az namussuzlar kadar cesur olmadıkça o memleket için kurtuluş yoktur." kılıçdaroğlu o cesur ama bir o kadar da sıradan adımı attı.
HALA SiYASi şov diyen yaratıklar var. meydanlarda elde kutsal kitap sallamak siyasi şov değil, bu s,yasi şov.... ilginç.
kılıçdardan hiç hazzetmem ama kabul etmek lazım ki bu kez kılıçdar çıkarmış masaya vurmuş.

aynısını akP'den çıkıp yapabilecek tek bir babayiğit olmamasının akp'lileri düşündürmesi lazım ama boşverrr,

kimden neyi bekliyorsun ki?

(bkz: katranı kaynatsan olur mu şeker)
Şehit cenazesinde tabutun başına geçip siyaset yapanların "şov" olarak nitelendirdikleri hadise.
bu ülkenin yüce reisi dururken, kılıçdaroğlu'nun kendi kendine mal varlığı önergesi verdirmesi dinen caiz değildir.

tek problem akp'de çok fazla mal olması. (bkz: sözlük) say say bitmez.