bugün

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26185993.asp

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in açıklaması. hadi şimdi görelim akp'lileri bakalım buna ne diyecekler.
şaşırtmamıştır.
gayet normal bir durumdur. akp nin yaklaşık 10 milyon üyesi bulunmaktadır. o değilde, ee yani.
kılıçdaroğlu nun vereceği tepki ve erdoğan ın vereceği yanıtı sabırsızlıklı beklememize yol açacaktır.
o kadar güvenlik önlemine ve 26 suçtan sabıkasına üstün üstük hakkında yakalama kararı olmasına rağmen oralara kadar birinden destek almadan girmesine imkan olmadığı ortadaydı bu açıklamayla hangi grubun içeri sokturduğu da belirlenmiş oldu.
eli maşalıyım der gibi geldi bana.
elleri dert görmeyecek olan ak parti üyesidir.
saldırıyı el tayyip örgütü üstlenmiş.

belliydi zaten efendim.
akp li midir nedir bilemem ama bokyiyenin teki olduğu kesindir.
erdoğan'ı deli eden, çiftçinin anasını ağlattınız diyen adamın bir chp üyesi olduğuna açıklamalara rağmen inanmayan kişilerin arkasına saklandıkları olay.

hatırlarsanız rte o çiftçiye en son sen çok iyi bir oyuncusun, rolünü iyi yapıyorsun demişti. pardon siz hatırlamazsınız. muhalefetin uğramadığı başlıklardı o olay.

adettendir notu: komünistim.
bekir bozdağ a atılan yumruğun sahibi chp li için ağzını açmayan pezevenklerin üşüştüğü durumdur. ulan bekir bozdağ a yumruk atılmadı mı, yumruğu atan chp lilerce sahiplenilmedi mi, hatta polis arabasına bile zorla bindirilmesi engellenip chp lilerin arabasına bindirilmedi mi, vereceği ifade bile chp li vekillerce hazırlamadı mı. siktin gidin şimdi.
ahmet türk e vurulur gıkınız çıkmaz, taner yıldız ın burnu kırılır oh olsun dersiniz, bekir bozdağ a bizzat yumruk attırırsınız şimdi çıkıp konuşuyorsunuz.
he anasını satayım akp lilerin işi gücü yok bitmiş olan kılıçdaroğlu na yumruk attıracak.
(bkz: akp lilerin hiç uğramadığı başlıklar)
egemen bağış'ı, seçim öncesi devirdiği büyük çama rağmen seçim gecesi balkona çıkarıp arkasında durduğunu gösteren tayyip, bu sabık meczuba da parti üyesi olması nedeniyle bir güzellik yapacaktır elbet!

şüphesiz basın mensupları önünde;

"ana muhalefet partisi* liderine yönelik bu menfur eylemi* şiddetle kınıyoruz."

diyecek olsa da.

ne için ahd edildiğinin önemi yoktur onun için, ahd edilmiş olması önemlidir. ahde vefalı, harbi adamdır tayyip.

1980'lerin sonlarında önemli bir oturumu takip için meclise gittiğimde, beni içeri almak için kırk dereden su getirtmişlerdi. o vakitler iş, şimdiki kadar kolay da değil üstelik; nerede! bir tuşa basmakla kimlik dökümünü, sabıka kaydını almak filan... eğer bir milletvekili'nin davetlisi değilsen, hepsini sen getireceksin yanında.

şimdi soruyorum;

diyelim ki araştırılıp-soruşturulmadı ve çeşitli suçlardan sabıkalı bir şahıs hasbelkader parti üyesi oldu. pekiyi! nasıl oluyor da aynı şahıs türkiye büyük millet meclisi'ne girip, koridorlarında elini kolunu sallaya sallaya dolaşabiliyor? dahası, ana muhalefet partisi liderine yumruk atabiliyor?
kendini bilmez vatandaşın ak parti üyesi olması önemli değildir, burada asıl nokta ak gençliğe atılan iftiradır.
Şaşırtmamıştır. Yorum yapmadan önce, tam tersi olsa ne olurdu diye düşünmek lazım.
insanları şaşırtan olaydır. sandıkta tokatlanmış adamı neden bir daha tokatlarsın be adam.
--spoiler--
Onlarca sabıkası olan birinin Partimize üye kabul edilmesini,ciddi bir özensizlik olarak değerlendiriyoruz
--spoiler--

Senin başbakan koltuğuna oturttuğun adamın da sabıkası var. Bu ne özensizlik.