bugün

türk insanının ne kadar gerizekalı olduğunun göstergesidir.
birisini sevmiyor olabilirsin ancak söylediklerinin doğruluğu, ses tonu, duruşu gibi özellikleri tarafından gölgeleniyorsa birisi için, kendini öldürsün de dünya bir beyinsizden kurtulsun derim şahsen.
Yaptığı siyaseti de görüyoruz birilerinin. .
Bolu beyinin torunları gibi .abidik gubidik başbakan gibi. .
Konuşmasını bilmiyorsun işte daha fazla zorlama. Hayır için propaganda yapma. Hayır verecek kesim belli. Ümit Özdağ gayet güzel anlatıyor. Sen anlatma kardeşim. Zaten solcular hayır diyecek bırak sağ seçmenini kaçırma.
Hayir diyenlerin argümanları yeterince saglam. Herhangi birinin konusmasi ya da fikrini begenmedigi kisinin bu konuda ayni fikirde olmasi hayir cilari et-ki-le-mez.
tam tersi önermedir.
Hayır oyları gittikçe yükselmektedir.
Bkz avrasya anket şirketi.
Bence gayet mantıklı ve makul konuşuyor. Hatta son konuşmasında peygamber efendimizden falan örnek verdi, şaşırdım. Dedim acaba akp taktiğine mi başladı artık chp.
kaçınılmaz son.
"Farz edelim seçildi, arabasında kendi partisinin bayrağını mı Türk bayrağını mı taşıyacak?"

Şöyle bir soru soran adamın yürüttüğü hayır kampanyasından ne hayır gelir sorarım size.
Siyaset bilmeyen biridir. Konuşmasa keşke. Açıklama yapsa da ben köşeme çekiliyorum referanduma kadar konuşmayacağım dese keşke. Eminim ki hayır oyları yükselecektir bu açıklamadan sonra.
güncel Önemli Başlıklar